Факультет образотворчого мистецтва і реставрації

Підсумкова виставка Літніх образотворчих студій

вівторок, 29. 08. 2017

У вівторок 29 серпня о 14:00 у галереї ЛНАМ відбулось відкриття виставки робіт слухачів Літніх образотворчих студій, що відбувались на базі кафедри академічного живопису ЛНАМ з 1 по 31 серпня.

Цьогоріч вперше на базі кафедри академічного живопису Львівської національної академії мистецтв вперше проводились Літні образотворчі студіїщо мали на меті ознайомити слухачів із ключовими принципами художньої творчості шляхом опанування базових мистецьких дисциплін –рисунку та живопису, що сприятиме формуванню естетичної культури та виробленню художнього смаку та фаху у слухачів.

Провідну роль у мистецькому навчальному процесі у ЛНАМ відіграють кафедри живопису, рисунку та скульптури які були міцно пов’язані з місцевими традиціями народної художньої творчості і, водночас, продовжують акумулювати досягнення європейської художньої освіти та мистецтва. Живопис і рисунок є фундаментальними дисциплінами навчального процесу і  залишаються невід’ємними і важливими складовими Львівської мистецької школи.

Галерея ЛНАМ

Важливі події кафедри