Графічний конкурс «Індекс імені Маріуша Казани»

субота, 05. 11. 2016

5-6 листопада 2016 року на базі Львівської національної академії мистецтв проходитиме п’ятий графічний Конкурс «Індекс імені Маріуша Казани».

Організатором Конкурсу є Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові, Фонд імені Маріуша Казани, Львівська національна академія мистецтв, Академія мистецтв у Варшаві та Академія мистецтв у Кракові ім. Яна Матейки.

Нагороду встановлено для вшанування пам’яті Маріуша Казани, польського дипломата, шанувальника мистецтва, який трагічно загинув 10 квітня 2010 року в катастрофі під Смоленськом.

Фундатором нагороди є Генеральне Консульство Республіки Польща у Львові.

Головною метою встановлення нагороди «Індекс імені Маріуша Казани» є розвиток польсько-української співпраці серед державних навчальних закладів мистецького скерування, обмін контактами між польськими та українськими митцями, сприяння талановитим молодим українським митцям у галузі графічного дизайну.

Нагорода призначається студентові або випускникові Львівської національної академії мистецтв.

Переможець отримує нагороду:

• Диплом;
  • фінансова нагорода у розмірі 1000 євро;
  • місячне перебування у Варшаві або Кракові (за вибором) в рамках занять у Варшавській або Краківській Академіях Мистецтв на факультеті графічного дизайну у графічній майстерні;
  • персональна виставка робіт лауреата у Польщі.
Подача робіт в період з 1 до 25 жовтня 2016р. на кафедрі графічного дизайну ЛНАМ

Адреса кафедри:
вул. Кубійовича, 35Б, Корпус №4, 6 поверх