Факультет історії і теорії мистецтв

Пам’яті Степана Івановича Кищака (1928 – 2017)

п'ятниця, 19. 05. 2017

ПАМ’ЯТІ СТЕПАНА ІВАНОВИЧА КИЩАКА (1928 – 2017)

Ректорат, Вчена рада Львівської національної академії мистецтв сповіщають з сумом, що на 89 році життя відійшов у Вічність відомий художник і педагог, багатолітній викладач, приват-доцент кафедри соціально-гуманітарних наук ЛНАМ, заслужений майстер народної творчості,

член Національної спілки художників України

СТЕПАН ІВАНОВИЧ КИЩАК

Степан Іванович закінчив Львівський університет ім. Івана Франка (англійська філологія, 1953 р.). Працював народним майстром у Львівських майстернях як художник-різьбяр. Від 1954 до 1988 р. – викладач англійської мови на кафедрі іноземних мов Львівської політехніки, а від 1996 р. до 2012 р. – на кафедрі мов та літератури (тепер кафедра соціально-гуманітарних наук) ЛНАМ. Автор монографії «Корені лемківської різьби», засновник музею лемківської різьби та співорганізатор хору «Лемковина». Нагороджений грамотою Президента України за видатні досягнення у галузі різьби.

Ректорат, Вчена рада, Профспілка, весь професорсько-педагогічний склад, студентство ЛНАМ сумують з приводу сметрі Степана Івановича Кищака Родині Покійного.

Важливі події кафедри

22  Травень Понеділок