Програма стажування «LEOPOLIS for FUTURE» у 2018

п'ятниця, 16. 03. 2018

«LEOPOLIS for FUTURE»

продовжує набір студентів для професійного стажування у польських фірмах та установах у 2018 році

До уваги студентів ЛНАМ

Розпочинається набір студентів 1-3 курсів та магістрантів для проходження 2-4-х-місячного професійного стажування у польських фірмах: ETOS, LPP, AVIVA. Квота – 10 місць.

Вимоги до учасників:

• Знання англійської та польської мов;
  • Знання MS Office;
  • Знання CorelDraw, Photoshop;
  • Сумлінність, комунікабельність;
  • Вміння працювати в команді;
  • Відчуття естетики, зацікавленість модою;
  • Skype – адреса.

Етапи відбору:

1. До 16 березня 2018 року – подача документів на електронну адресу відділу міжнародних зв’язків obmin@lnam.edu.ua;
  2. 21-22 березня 2018 року – проведення співбесіди у Генеральному Консульстві Республіки Польща у Львові (англійською та польською мовами). Мати з собою видруковане портфоліо.

Документи, необхідні для участі у конкурсі, просимо подавати англійською мовою:

• Резюме, CV з фото і Skype-адресою;
  • Мотиваційний лист;
  • Згода на обробку персональних даних (STATEMENT of the consent to the processing of personal data for recruitment purposes);
  • Портфоліо робіт;
  • Сертифікати про знання англійської, польської мов.

Програма стажування розпочнеться 28 червня 2018 року. Перший день роботи – 1 липня 2018 року.

Контакти відділу:
вул. Кубійовича, 38, Корпус 1, 3 поверх