Конкурс проектів від Галереї ЛНАМ

вівторок, 31. 10. 2017
  1. У Конкурсі можуть брати участь студенти 1-6 курсів Львівської національної академії мистецтв, аспіранти ЛНАМ та випускники від 2013 року випуску. Експонування проектів здійснюється у Галереї ЛНАМ, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Кубійовича, 35Б, 1 поверх.
  2. Конкурс проводиться з 1 вересня по 31 жовтня 2017 року включно. Оголошення результатів конкурсу до 1 грудня 2017р.
  3. До розгляду приймаються індивідуальні та групові проекти. В групових проектах допускається участь студентів чи випускників з інших ВНЗ України при умові, що їх частка не є більшою за 50% заявлених учасників проекту. Вікових обмежень щодо учасників з-поза ЛНАМ немає.
  4. Тривалість експонування проектів складає 3 календарних тижні з врахуванням 2 днів для монтажу виставки. Графік роботи галереї : пн-птн. з 10:00 до 16:00 та може бути змінений залежно від особливостей проекту.
  5. Для участі у Конкурсі необхідно подати заявку на участь та фотографії робіт у визначені терміни в електронному вигляді на пошту info@lnam.edu.ua або принести особисто у Галерею ЛНАМ. (Завантажити заяву можна тут).
  6. Проекти, що подаються мають мати вказаних кураторів з числа викладачів, аспірантів чи працівників ЛНАМ.
  7. Затвердження проектів відбувається Художньою Радою ЛНАМ.
  8. Зміст проекту не повинен суперечити законодавству України. Роботи не повинні містити об’єкти права інтелектуальної власності, що не належать Учасникам, жодним чином не порушувати вказаних прав третіх осіб. Категорично забороняється використовувати чужі роботи, фрагменти робіт чи ідеї (повністю чи частково). У разі невиконання цієї умови проект відсторонюється від участі в Конкурсі.
  9. Експонування у приміщенні студентської галереї ЛНАМ є безкоштовним для студентів та аспірантів ЛНАМ. Випускники попередніх років передають у фонд Музею ЛНАМ одну з робіт автора (за вибором куратора проекту).

Переглянути інформацію щодо Галереї та фотографії виставок Ви можете на стонці за посиланням https://goo.gl/qJH2Vx.

Діяльність галереї забезпечує відділ видавництва та інформації
Наша електронна адреса: info@lnam.edu.ua
Тел.:(032) 253-35-12
вул. Кубійовича, 35б (вхід з подвір'я ЛНАМ).
Вся актуальна інформація доступна на наших сторінках у facebook та instagram.
Долучайтесь!

Галерея ЛНАМ