Лекція проф. Матті Велхоноя (Фінляндія) у ЛНАМ

середа, 11. 10. 2017

11 жовтня 2017 року о 12.30 у 12 аудиторії головного корпусу (3-й поверх) відбудеться друга лекція професора Сатакунта-Університету прикладних наук (Фінляндія) Матті Велхоноя для студентів і науково- педагогічних працівників ЛНАМ на тему сучасного мистецтва Фінляндії.

9 жовтня 2017 року о 12.30 у 12 аудиторії корпусу № 1 ЛНАМ (вул. Кубійовича, 38, 3-й поверх) відбудеться лекція професора Сатакунта-Університету прикладних наук (Фінляндія) Матті Велхоноя для студентів і науково-педагогічних працівників ЛНАМ на тему сучасного мистецтва Фінляндії та умов навчання в Сатакунта-Університеті.
Студенти, які бажають в майбутньому навчатись за програмою обміну у партнерських зарубіжних ВНЗ, зокрема Фінляндії, можуть безпосередньо поставити запитання пану професору.

Запрошуються усі бажаючі.

12 аудиторія адмін.корпусу ЛНАМ