Поселення у гуртожиток

вівторок, 29. 08. 2017

Шановні абітурієнти!

У зв'язку з сезоном відпусток та вихідними днями, поселення у гуртожиток буде здійснюватись у вівторок 29 серпня.

З питаннями щодо поселення просимо звертатись у деканати Вашого факультету:

1. факультет Історії та теорії мистецтва тел. 032 2761475itm@lnam.edu.ua вул. Кубійовича, 38, Головний корпус, 2 поверх
  2. факультет Образотворчого мистецтва і реставрації  тел.032276 52 96, omir@lnam.edu.ua вул.Снопківська,47
  3. факультет Декоративно-прикладного мистецтва тел. 032 2761401dpm@lnam.edu.ua вул. Кубійовича, 35, корпус 2, 4 поверх
  4. факультет Дизайну тел. 032 2761479design@lnam.edu.ua вул. Кубійовича, 35, корпус 4, 4 поверх

Пояснення до схеми:

1. Адміністративний корпус ЛНАМ. На 2 поверсі наліво вкінці коридору знаходиться деканат факультету ІТМ.

2.Деканат факультету ОМІР. Йдете по вулиці Кубійовича до перехрестя з вул. Кубанською, повертаєте направо у подвір'я і знову направо (як до коледжу ім. Труша). Одразу побачите справа двері. Піднімаєтесь на 3 поверх і справа буде деканат ОМІР.

3. Деканат факультету ДПМ. Заходите у лабораторний корпус (там де ви  складали вступні іспити), по коридору наліво, піднімаєтесь на 4 поверх та справа побачите двері деканату.

4. Деканат факультету Дизайну. Є 2 входи - через лабораторний корпус (там де ви  складали вступні іспити), піднімаєтесь на 4 поверх та переходите у інший корпус (наліво через коридор) або заходите  з вулиці Кубанської (вивіска  - кафедра монументально-декоративної скульптури ЛНАМ), по сходам піднімаєтесь на 4 поверх та наліво по коридору буде деканат факультету Дизайну.

Гуртожиток знаходиться за адресою: вул. Кримська, 30 тел. (032)270-90-49 Гонзар Марія Дмитрівна
Карта та необхідні контакти доступні за посиланням.