Студентський конкурс "Срібний мольберт"

неділя, 24. 09. 2017

В УЖГОРОДІ ПРОЙДЕ ІІІ СТУДЕНТСЬКИЙ КОНКУРС З ЖИВОПИСУ "СРІБНИЙ МОЛЬБЕРТ”

З 9 по 14 жовтня 2017 року в Ужгороді, що на Закарпатті, відбудеться студентський конкурс з живопису "Срібний мольберт”. Молодіжний мистецький захід, який уже втретє поспіль проходить на теренах Закарпаття, цього разу матиме статус відкритого – до участі в ньому запрошуються студенти не лише українських, але й закордонних вищих навчальних закладів. І власне сьогодні, 1 вересня, стартував попередній відбір на конкурс.

Засновником і організатором конкурсу є культурно-мистецька фундація Brovdi Art.

Авторитетне журі конкурсу оцінюватиме роботи учасників у трьох номінаціях: "Міський пейзаж”, "Портрет” та "Імпровізація”, журі визначатиме по три кращі роботи у кожній номінації. Призовий фонд за кожну кращу роботу становить 10 000 гривень. Крім дев’яти призерів в обов’язкових номінаціях, серед учасників визначатимуться лауреати спеціальних відзнак та премій від офіційних партнерів. Найвищою відзнакою конкурсу є Гран-прі від засновників культурно-мистецької фундації "Brovdi Art”. Лауреатами Гран-прі можуть стати від 1 до 3 конкурсантів, які отримають гранти на подорож до одного з культурно-мистецьких центрів Європи (Більбао, Мадрид, Париж, Відень, Рим, Мюнхен та ін.) й відвідання всесвітньовідомих музеїв та галерей.

Підтримку та сприяння у проведенні заходу надають генеральні, інформаційні та інші офіційні партнери конкурсу. Зокрема, партнерами конкурсу є: куратор і мистецтвознавець Ігор Абрамович, Фонд Анатолія Криволапа, галерея Voloshyn Gallery, Інститут проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, Фонд культурних ініціатив ArtHuss, фундація Stedley Art Foundation, нідерландська компанія Royal Talens, дизайн-студія Sergey Makhno Architects, Українська транспортна страхова компанія UTICO, культурно-мистецькі портали ArtsLooker, Chernozem, Cultprostir, Art Ukraine, готельний комплекс "УнгварЪскій”, регіональні телеканали та радіостанції.

Заявки-анкети для участі у конкурсі приймаються з 1 по 24 вересня включно.
Зареєструватись онлайн можна на сайті www.molbert.brovdi.art

Тел.: +38(063)101-33-13+38(096)101-33-13+38(099)101-33-13.
Email: molbert@brovdi.art ,  office@brovdi.art