Вітання з Всесвітнім Днем Молоді

четвер, 10. 11. 2016

Дорогі студенти, аспіранти, академічна молоде!

Сьогодні, 10 листопада, відзначається Всесвітній День Молоді. Це свято безпосередньо стосується і нашого навчального закладу, як одного з провідних мистецьких вишів в Україні та Центрально-Східній Європі. Наша академічна молодь — студенти, аспіранти, початкуючі педагоги — є рушієм поступу в усіх напрямках професійних знань, що визначають поняття сучасного мистецтва, дизайну, мистецтвознавства, культурології. Нова якість громадянського суспільства, що постала в процесі Революції Гідності і скріплюється в обставинах російської агресії в Криму та в східних областях України, найперше завдячується небайдужості української молоді, яка хоче жити в гарній, процвітаючій і культурній державі. Молодь ЛНАМ — це особлива категорія ровесників, яка реалізує свій творчий потенціал, скеровуючи його на естетичне збагачення повсякденності. Тому в цей святковий день бажаємо Вам, молодим, великого особистого щастя, справжнього кохання та оптимізму, всесильної мотивації в мистецькому поступі, міцного здоров’я, успішних виставок і перемог на оглядах українського і світового мистецтва.

З повагою до Вас,
Ректор, професор Володимир ОДРЕХІВСЬКИЙ