Захист дипломних робіт ОКР "Спеціаліст"

середа, 22. 02. 2017

22 лютого у актовій залі ЛНАМ відбудеться захист дипломних робіт ОКР "Спеціаліст".

Початок захистів о 10:00.

Ознайомитись з програмою захистів Ви можете за посиланням.

Для захисту дипломних робіт за ОКР “Спеціаліст»“, створено Державну екзаменаційну комісію у складі:
Голова комісії: Стасенко Володимир Васильович, завідувач  кафедри графічного дизайну та мистецтва книги  Української академії друкарства, кандидат мистецтвознавства,  доцент.
Заступник голови: Одрехівський Володимир Васильович, ректор ЛНАМ,  кандидат мистецтвознавства, професор.
Члени комісії: Шафран Роксолана Степанівна, проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат мистецтвознавства, професор.
Яців Роман Миронович, проректор з наукової роботи, кандидат мистецтвознавства,  професор.

Члени комісії факультетів «Образотворче мистецтво і реставрація» (спеціальність «Образотворче мистецтво»,«Реставрація творів мистецтва»), «Дизайну» (спеціальність «Дизайн»), (спеціальність «Декоративно-прикладне мистецтво»).

1. Шумський Ігор Петрович, декан факультету «Образотворчого мистецтва і реставрації», кандидат мистецтвознавства, професор.
  2. Студницький Ростислав Олегович, декан факультету “Дизайн”, кандидат мистецтвознавства,  доцент.
  3. Кусько Галина Дмитрівна, декан факультету “Декоративно-прикладного мистецтва”,  кандидат мистецтвознавства,  доцент.
  4. Яриш Мар’яна Богданівна, зберігач фондів музею ЛНАМ, відповідальний секретар Державної екзаменаційної комісії.

Актова зала ЛНАМ