Перегляди 4-6 курсів кафедри художнього текстилю (1 сем)

четвер, 28. 12. 2017

На фотозвіті представлені експозиції IV курсу ОР "Бакалавр" та І-ІІ курсів ОР "Магістр".

Кафедра відзначила високий рівень курсових робіт IV курсу ("Художній розпис тканин" - керівники: доц. Г,Д.Кусько, викл. К.С.Кусько; "Художнє ткацтво" - керівник пиват-доцент Х.К.Чабан).

Експозиція IV курсу також представила курсові проекти з курсу "Комп'ютерне проектування", завдання якого тісно пов'язані з дисциплінами "Проектування художнього текстилю" (керівник викл. Цуркан К.С.)

Експозиція І курсу  ОР "Магістр" представила результати роботи навчально-творчої майстерні Печенюк Т.Г., студенти якої працювали за двома новими програмами: "Текстиль предметного середовища" та "Арт текстиль" (керівники: проф. Печенюк Т.Г., асистенти: викл. Попова А.В., Цуркан К.С.).
Студенти ІІ курсу ОР "Магістр" працювали під керівництвом приват-проф. Шульги З.М. та ст.викл. Пшеничного Д.Я.