Презентація альбому "Сучасна українська кераміка"

вівторок, 29. 05. 2018

В рамках експонування виставкового проекту "Сучасне декоративне мистецтво: молода генерація" у галереї ЛНАМ  у вівторок 29 травня о 15:00 відбудеться презентація альбому "Сучасна українська кераміка" (2018 рік видання).

Автори-упорядники альбому: Орест Голубець, Олеся Дворак-Галік, Володимир Хижинський.

В альбомі представлені такі митці-керамісти:  Валентина Беро, Маріанна Вахняк, Юрій Войтович, Олеся Дворак-Галік, Беата Корн, Яніна Миронова, Юрій Мусатов, Леся Падун, Ольга Пильник, Ната Попова, Іван Фізер, Володимир Хижинський.

У передмові до видання доктор мистецтвознавства, професор Орест Голубець зазначає: " В цьому виданні представлена вагома частка креативного доробку молодої генерації українських керамістів... Кожен з них іде своїм шляхом, дотримується власних уподобань, образних ходів та виражальних засобів. В їхніх композиціях дивним чином переплітаються впливи різноманітних мистецьких течій і явищ: від народного примітиву та гротеску  - до сюрреалізму, конструктивізму, поп-арту та концептуалізму. В будь-якому випадку основу реалізації творчих задумів складають досконалі знання технологічних процесів, тонке відчуття специфіки матеріалу, володіння таємничими можливостями, які в мистецтві кераміки надають основні стихії - земля, вода, повітря і вогонь."

 На плакаті використано зображення роботи  Юрія Мусатова із серії "Мої гори", 2017

галерея ЛНАМ

Повернутись назад