Виставка "Крок" у галереї ЛНАМ

вівторок, 20. 03. 2018

 «КРОК»

Художня кераміка
Галерея ЛНАМ
(вул. Кубійовича, 35б)
18.03.-02.04.2018

 20 березня о 15:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35б) відбудеться відкриття виставки сучасної кераміки «КРОК», яка продемонструє мистецький доробок п’ятьох молодих художниць, студенток 6-го курсу кафедри художньої кераміки ЛНАМ

 Виставка є своєрідним підсумком творчих напрацювань студентів шостого курсу кафедри художньої кераміки та репрезентує творчі пошуки, оригінальні пластичні, технологічні та концептуальні  експерименти молодого покоління українських мисткинь в  царині сучасної художньої кераміки. Водночас це їх певний КРОК до формування себе як самодостатніх митців.

Учасниці виставки Божена Голець, Ксенія Жижій, Анна-Марія Роман, Ліда Федюшко, Мирослава Холявінська вже мають значні творчі доробки та неодноразово долучалися до різних мистецьких проектів в Україні та за кордоном.

Кожна з них представить керамічні твори в індивідуальній стилістиці та манері. Водночас експозиція є результатом спільного досвіду, набутого за шість років навчання на кафедрі художньої кераміки  Львівської національної академії мистецтв.

Усі твори демонструють широкий спектр можливостей та надзвичайний художній потенціал такого традиційного матеріалу як кераміка, який володіє особливою енергетикою та не втрачає своє актуальності протягом віків. Роботи вирізняються високим професіоналізмом та суголосні європейським художнім тенденціям.

Запрошуємо відкрити для себе творчість молодого покоління львівських керамісток у галереї ЛНАМ. Виставка триватиме до 2 квітня!

 

Контакти:

Адреса: м. Львів, вул. Кубійовича, 35б (подвір’я лабораторного корпусу)

Години роботи галереї ЛНАМ:  понеділок – п’ятниця,  10:00 –  17:00

Офіційний сайт: lnam.edu.ua
Офіційна сторінка ФБ
https://www.facebook.com/galleryLNAM/  

info@lnam.edu.ua, тел.: (032) 253 35 12

 

Галерея ЛНАМ

Повернутись назад