Виставка "Силуети Львова" В. Боднарчука

вівторок, 10. 10. 2017

З 10 до 27 жовтня 2017 р. у галереї "Зелена канапа" ( вул. Вірменська, 7) триватиме виставка доцента кафедри художньої кераміки ЛНАМ Василя Боднарчука.

Галерея працює з 12 до 19 год, з вівторка до неділі.

Для виставки в «Зеленій канапі» Василь Боднарчук пропонує серію творчих робіт під назвою «Силуети Львова». Керамічні пласти за мотивами архітектури старого Львова із живописними ефектами для досягнення яких художник використовує кольорові емалі , поливи, оксиди металів, кольорові глини та вітражне  скло. Ця серія з 9- ти художніх творів є основою експозиції. Доповненням виставки є керамічні пласти з серій «Між літами», «Мандри», «З витоків». Уже із назв цих творів стає зрозуміло що художник є неоромантиком , або як назвав його доктор історичних наук Олесь Пошивайло  – МАЕСТРО УКРАЇНСЬКОГО ГОНЧАРНОГО НЕОРОМАНТИЗМУ.

Про автора:
Народився 1948 року в с.Тязів на Станіславщині ( нині Івано Франківська область). Навчався в Косівському училищі прикладного мистецтва (1963-1968 р.р.) та у Львівському інституті прикладного та декоративного мистецтва (1970-1975р.р.).

Учасник всеукраїнських симпозіумів кераміки в Опішному (диплом 2000 2001). З 2000 року викладач кафедри художньої кераміки ЛНАМ. 2007-2008 рр. – учасник міжнародних виставок європейського мистецтва у місті Равіч, Польща. Автор 21 персональних виставок в Україні та Польщі , а також учасник понад 100 виставок в Україні та за кордоном . З 2009р. – Заслужений художник України. В 2011р. присвоєно наукове звання доцент кафедри художньої кераміки ЛНАМ. З 2016р. – приват-професор ЛНАМ.

Займається керамікою виставкового характеру, архітектурною та ландшафтною керамікою, малярством та графікою.

Твори знаходяться в колекціях музею Етнографії та художнього промислу у Львові, Національному музеї заповіднику в Опішному, Концерн Електрон,  Електрон банк , Західно Український комерційний банк,  Банк «Львів» та ін..А також в приватних колекціях США, Канади, Польщі, Росії та України.

галерея "Зелена Канапа"