Факультет декоративно-прикладного мистецтва

Виставка ART-anthropology

середа, 06. 04. 2016

У квітні 2016 року у галереї Львівської національної академії мистецтв відбувся виставковий проект "ART-ANTHROPOLOGY", метою якого була демонстрація напрацювань студентів кафедри художнього скла у контексті виконання навчального завдання, орієнтованого на розвиток та виявлення творчого потенціалу.

Визначальні риси і переваги: однією з базових характеристик проекту є звернення до візуалізації образу людини, як творця всіх наративів. Окрім того, основним акцентом проекту є демонстрація розвитку митця як цілісної особистості з оригінальним світоглядом та водночас, як фахівця, який ефективно може виконувати завдання високого ступеня складності у матеріалі. Важливим аспектом проекту є також демонстрація ефективної співпраці викладача та студента, орієнтованої на гармонійний розвиток особистості художника. Також, вказаний проект репрезентує зріз розвитку львівської школи художнього скла 2010-х рр. у контексті розробки ідейного наповнення, нового осмислення матеріалу для формування художнього образу.

 

 

Підґрунтя та передісторія: регулярне звернення до проблематики візуалізації образу людини у навчально-творчому процесі передбачало формування цілісного і грунтовного фонду робіт студентів, у яких розкриті різні аспекти вказаної проблематики. Окрім того, важливою складовою навчально-творчого процесу є демонстрація результатів семестрових робіт не тільки у форматі перегляду, але й виставкового проекту з широким доступом до огляду, осмислення та аналітичного опрацювання.

Куратор виставки: Орест Принада

галерея ЛНАМ

Повернутись назад

Адреса кафедри:
вул. Кубійовича, 35, Корпус №4, 3 поверх
тел. 032 2761400, glass@lnam.edu.ua