Факультет декоративно-прикладного мистецтва

І Міжнародна резиденція "European Glass Education"

субота, 15. 08. 2020

Львівська національна академія мистецтв запрошує до участі у «І Міжнародній резиденції «European Glass Education”, яка відбудеться 20-30 вересня 2020 р. за підтримки Українського культурного фонду на базі кафедри художнього скла.

Умови участі в резиденції:

- на час проведення резиденції учасник навчатиметься на 2-4 році ОР «Бакалавр», або 1-2 році ОР «Магістр» спеціальностей «Дизайн» або «Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація»;

- досвід роботи з художнім склом в технологіях вітража, термічного формування, гути, холодної обробки, розпису;

- володіння англійською мовою.

До конкурсу запрошуємо студентів мистецьких вищих навчальних закладів України.

Анкета для участі в конкурсі, яку просимо заповнити до 30 серпня 2020 р. за посиланням: https://forms.gle/SaMuNVSyWu3MSg6d6

І Міжнародна резиденція "European Glass Education" – міждисциплінарна відкрита платформа обміну мистецьким досвідом, співтворення авторських композицій молодими й досвідченими митцями і вироблення механізмів удосконалення освітнього процесу на єдиній в Україні кафедрі художнього скла Львівської національної академії мистецтв. Учасники резиденції – керівники, професори та студенти кафедр художнього скла дев’яти академій мистецтв країн Східної Європи – упродовж дев’яти днів працюватимуть онлайн над виконанням поставлених завдань. У рамках програми відбудеться Міжнародна науково-теоретична онлайнконференція, виставкові проекти та круглий стіл групи міжнародних експертів. Продуктами діяльності конференції стануть: колекція авторських творів з художнього скла, науково-методичні напрацювання, дорожня карта модернізації освітньої програми «Художнє скло».

Більше про резиденцію за посиланням

Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.