Факультет декоративно-прикладного мистецтва

Виставка львівське художнє скло: покоління

субота, 01. 09. 2018

З 1 вересня до 10 жовтня 2018 року у мистецькому просторі " Дерево життя" в Мануфактура Outlet Village експонувалась виставка "Львівське художнє скло: ПОКОЛІННЯ".

Організатор проекту: Музей скла у Львові (Glass Museum in Lviv)
Куратор проекту: Михайло Бокотей - старший викладач кафедри художнього скла ЛНАМ, директор Музею скла у Львові.

УЧАСНИКИ ВИСТАВКИ:

• Андрій Бокотей – народний художник України, лауреат Національної премії України ім. Т. Шевченка, дійсний член Національної академії мистецтв України, професор, керівник Західного регіонального центру Національної академії мистецтв України, ректор Львівської національної академії мистецтв (2000-2015), засновник міжнародних симпозіумів гутного скла у Львові та Музею скла у Львові.
  • Олександр Звір – завідувач кафедри художнього скла Львівської національної академії мистецтв, професор, учасник численних персональних і групових виставок і симпозіумів в Україні, Польщі, Франції, Голандії, Німеччині, Китаї та ін.
  • Андрій Петровський – старший викладач кафедри художнього скла Львівської національної академії мистецтв, автор численних персональних і групових виставок і симпозіумів в Україні, Польщі, Франції, Канаді, Швейцарії, Латвії, Голандії, Німеччині, Литві, Китаї та ін.
  • Остап Іванишин – викладач кафедри художнього скла Львівської національної академії мистецтв, учасник персональних і групових виставок у Львові, Ужгороді, Мукачеві, учасник пленерів і симпозіумів в Україні і Польщі.
  • Ольга Турецька – випускник кафедри художнього скла ЛНАМ, учасник персональних і групових виставок у Львові, Києві, Харкові, Нью-Йорку (США), Казімєжі Дольному (Польща).
  • Евеліна Тринцолин – випускник кафедри художнього скла ЛНАМ, учасник персональних і групових виставок у Львові, Києві, Одесі, Мукачеві, учасник пленерів і симпозіумів в Україні, Люксембурзі та Польщі.
  • Еліна Білоус – випускник кафедри художнього скла ЛНАМ, стипендіат програми «Ґауде Полонія» (Польща), учасник персональних і групових виставок у Львові, Харкові, Празі (Чехія), Вроцлаві (Польща), Москві (Росія), учасник симпозіумів і пленерів в Україні, Болгарії, Люксембурзі.
  • Роксолана Худоба – випускник кафедри художнього скла ЛНАМ, учасник персональних і групових виставок у Львові, Харкові, Ганчжоу (Китай), співзасновник і куратор галереї «Щось цікаве», відкритої майстерні «ЦЕХ: Цікаві Експерименти Художників» Львів.

мистецький простір "Дерево життя"