Факультет декоративно-прикладного мистецтва

Виставка "Світове скло в Україні: 1989-2016"

середа, 04. 09. 2019

4 вересня о 17.00 у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва (м. Київ, вул. Лаврська,9) відбудеться відкриття виставки «Світове скло в Україні: 1989-2016».
Унікальна колекція зібраних композицій за результатами діяльності Міжнародних симпозіумів гутного скла у Львові упродовж 1989-2016 рр. налічує понад 350 одиниць і зберігається у фондах Національного музею у Львові імені Андрея Шептицького та Музею скла у Львові.

На виставці у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва у Києві буде експоновано вибрані роботи з колекції, які продемонструють повний спектр технік, багатогранність творчих експериментів,безграничність авторських ідей та широку географію
учасників десяти міжнародних симпозіумів гутного скла у Львові. Саме цей проект інаугурує ювілейний 11-th International Blown Glass Symposium in Lviv

Експозиція триватиме до 5 жовтня.
Графік роботи виставки: щодня, крім вівторка з 10:00 до 18:00.
Запрошуємо відвідати!

Проект реалізовується завдяки підтримці Українського культурного фонду.

Організатори: Львівська національна академія мистецтв, Національна академія мистецтв України, Музей скла у Львові, Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, Національний музей українського народного декоративного мистецтва.

 #запідтримкиУКФ #znakovi_2019

Національний музей українського народного декоративного мистецтва

Повернутись назад