Факультет декоративно-прикладного мистецтва

Виставка ТЕМНА МАТЕРІЯ у галереї ЛНАМ

четвер, 02. 12. 2021
З 17 листопада у галереї ЛНАМ буде представлено концептуальний проєкт студентів-магістрів ЛНАМ Андрія Федорчука та Софії Фіголь «Темна матерія», в якому молоді художники розкриють свої роздуми на тему космосу та місця людини у всесвіті, вдаючись при цьому до різних художніх форм та виражальних засобів.
Експозиція, за допомогою художніх візуальних засобів живопису, скла, скульптури та відеоарту, має на меті продемонструвати велич космічного простору, його безмежну глибину та дивовижність існування. Питання поєднання темної матерії та природи наразі постійно дискутується, з’являються все більше нових теорій про появу і початок всесвіту. Одні твердження переходять в інші, а багато з них так і не отримали власного підтвердження. Незважаючи на це, виставка висвітлює важливу тему значущості людського життя та самоідентифікації у цьому світі, що тісно переплітається з феноменами космосу, темної матерії та реальності буття.
Чи дійсно ми знаємо все про наш світ? Про природу її реальності? Чому даний порядок речей створився від хаосу? Що є таке наша свідомість і наскільки вона є важливою в глобальному контексті нашого всесвіту? Можливо переглядаючи експозицію ви зможете знайти відповіді на ці питання у самому собі. Або ж вигадати нову теорію створення реальності.
 
Про авторів:
Андрій Федорчук народився 1997 року в м. Чортків. Студент 2 курсу ОР Магістр кафедри художнього скла ЛНАМ. Брав участь у різноманітних проєктах, виставках, пленерах, резиденціях України та Європи.
Працює в галузі живопису, скульптури, художнього скла та дерева, 3d-арт.
Фіголь Софія народилась в м. Львів 1998 року. Студентка 2 курсу ОР Магістр кафедри художнього скла ЛНАМ. Брала участь у різноманітних проєктах, виставках, пленерах, резиденціях України та Європи.
Працює у галузі живопису, графіки, художнього скла, тату-мистецтва.
УВАГА! В умовах карантинних обмежень червоної зони, відвідання галереї дозволяється тільки за наявності у відвідувача одного з наступних документів:
• документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації,
• міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує
вакцинацію від COVID-19 однією дозою дводозної вакцини (жовті сертифікати), або однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини (зелені сертифікати), які включені Всесвітньою організацією охорони здоров’я до переліку дозволених для використання в надзвичайних ситуаціях,
• документа, що підтверджує негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції,
• документа, що підтверджує одужання особи від зазначеної хвороби протягом останніх 6 місяців, чинність яких підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Повернутись назад