Факультет декоративно-прикладного мистецтва

четвер, 15. 03. 2018

Відкриття виставки в рамках Першої премії професора А. Бокотея

15 березня, 17:00

Музей скла у Львові (пл. Ринок,2)

Музей скла у Нінбо (Китай) та Музей скла у Львові запрошують на виставку художнього скла в рамках першої Премії проф. Андрія Бокотея для молодих художників-склярів. Фундатор премії Галерея «Ґрінвейв», м. Усі, КНР.

Лауреат І премії отримає змогу участі у ІІ Міжнародній конференції художників-склярів у м. Нінбо, КНР (покриття витрат на подорож та побут на території Китаю).

Переможці ІІ та ІІІ премії отримають грошові винагороди у розмірі 20 000 грн та 10 000 грн. відповідно. Конкурсні роботи всіх трьох переможців увійдуть у колекцію Музею скла в Нінбо, КНР.

До участі у конкурсі запрошувались  студенти та професійні художники-склярі віком до 35 років.

Загалом, у конкурсі взяли участь 28 художників, представників молодої генерації львівської школи художнього скла. Це випускники та студенти єдиної в Україні кафедри художнього скла. Усі роботи виконані у 2016-2018 рр. у довільній техніці.

Експозиція конкурсу триватиме в Музеї скла у Львові з 15 березня до 20 квітня.

Засідання журі відбудеться 20 березня о 18:00

Нагородження переможців – 21 березня о 17:00 в Національному музеї Львова ім. А. Шептицького в рамках відкриття ювілейної виставки професора Андрія Бокотея.

Адреса: Музей скла у Львові, вул. пл. Ринок, 2

Офіційна сторінка Музею скла у Львові  https://www.facebook.com/GlassMuseumInLviv/

Арт-директор Музею Михайло Бокотей 0675958138

Музей скла у Львові (пл. Ринок,2)