Факультет декоративно-прикладного мистецтва

Вручення премії проф. Андрія Бокотея

вівторок, 02. 04. 2019

Львівська національна академія мистецтв, Музей скла у м. Нінбо (Китай) та Музей скла у Львові запрошують на оголошення результатів Другого конкурсу на щорічну премію професора Андрія Бокотея для молодих художників-склярів. Фундатором премії є Галерея «Ґрінвейв», м. Усі, КНР.

Вручення Премії відбудеться у приміщенні Музею Скла у Львові  (пл. Ринок, 2)  у вівторок 2 квітня о 16:00.

Лауреат ІІ премії отримає змогу участі у IІІ Міжнародній конференції художників-склярів у м. Нінбо, КНР. Переможці ІІ та ІІІ премії отримають грошов призи. Конкурсні роботи всіх трьох переможців увійдуть у колекцію Чженцзянського музею скла «Ґрінвейв», КНР.

Премія була заснована у 2018 році та її призерами стали: Кирило Білан (1 премія), Руслан Лучко (2-а премія), Андрій Чижов (3-я премія). На здобуття премії митці мали змогу висувати одну завершену робота з художнього скла, виконану упродовж 2017-2019 рр. у довільній техніці. До учасників висувались вимоги щодо наявності вищої мистецької освіти (у тому числі студенти) та діяли вікові обмеження до 35 років.

Для участі у виставці були відібрані 18 робіт, серед яких 2 квітня і будуть обрані 3 переможці. Учасниками стали як відомі митці, так і молоді студенти-художники: Беретелі Тамара, Білан Кирило, Білоус ЕлінаДемків ОленаЛомоносов БогданЛуцишин НаталіяЛучко РусланМикитяк ВіолеттаНам’як НаталіяОпалинський ТарасОртинська СоломіяПарщик НаталіяСіра НаталіяСтефанівська ВікторіяТурецька ОльгаФіголь СофіяЧижов АндрійШалавило Марія.

Адреса кафедри:
вул. Кубійовича, 35, Корпус №4, 3 поверх