Факультет декоративно-прикладного мистецтва

Захисти ОР "Магістр" на кафедрі художнього скла

понеділок, 26. 06. 2017

26 червня у Галереї ЛНАМ відбулись захисти дипломних робіт ОР "Магістр" студентів кафедри художнього скла.

Вікторія Гранкіна, яка протягом декількох років очолювала студентське самоврядування Академії представила роботу «Теплі спогади».
Керівником диплому - професор Черняк Ф.А. Серія яскравих гутних тарілок, декорованих фігурами дітей є чудовим зразком поєднання різних технік обробки та декорування скла.

Наталія Звір під керівництвом завідувача кафедри художнього скла Звір О.М. представила роботу під назвою «Вабі - Сабі». Основним джерелом інспірацій стала естетика японського мінімалізму.

Іванна Масалович, яка весною 2017 р. у Галереї представляла свій перший персональний проект, створила роботу «Жінка», виконану під керівництвом приват-доцента кафедри Принади О.Б. Жінка в творчості молодої мисткині – це маленький всесвіт, навколо якого все обертається. Це берегиня-мати і водночас це «мистецька форма», яка буває дуже різною.

«Архітектурний світ» Юрія Матіящука (керівник: проф. Черняк Ф.А.)

«Фантастичний мікросвіт»
Юлія Федюк. Керівник: приват-доцент Янковський О.Й.

«Цвіт папороті» Юлії Подузової. Керівник диплому - зав.кафедри, доцент Звір О.М.

Наталія Сіра представила роботу «Симфонія кольору», виконану під керівництвом професора, академіка Бокотея А.А. Частина диплому вже встигла потрапити у об'єктиви фотокамер відвідувачів Ботанічного саду ЛНУ ім. І.Франка, адже студентка приймала участь у 2-му Міжнародному проекті "Інспірація простором".