Тиждень зустрічей на кафедрі художнього дерева

вівторок, 06. 12. 2022

Студентам ЛНАМ у процесі навчання важливо комунікувати з фахівцями, які успішно зреалізували себе у професії після завершення навчання. Тиждень лекцій на кафедрі художнього дерева реалізовано для обміну досвідом та відвертої розмови про робочі реалії між студентами та випускниками.

Під час зустрічей лектори ділились своїми спостереженнями та висновками про сучасні виклики професії митця, який працює з таким матеріалом, як дерево, розповіли про свій досвід роботи, про тенденції в сучасному дереві, актуальні проблеми, поділились практичним кейсом та  дали низку професійних порад і настанов на майбутнє. Такі лекції також допомагають забезпечити високий рівень програмних результатів та компетенцій наших студентів.

6 грудня відбулась лекція Володимира Федишина на тему «Можливості творчої реалізації і траєкторія працевлаштування» у рамках Тижня зустрічей на кафедрі художнього дерева. Володимир Федишин, випускник кафедри художнього дерева. Працює у сфері художнього розпису і облаштування інтер’єрів церков.

8 грудня 2022 р. з лекцією виступили наш випускник Сергій Следзь, фахівець у сфері експертизи творів мистецтва, судовий експерт Науково-дослідного інститут судових експертиз, а також Юрій Рябий, відділ експозиції Львівського історичного музею. Сергій Следзь розповів студентам про роботу реставраторів, які працюють над консервацією та реставрацією художніх виробів з дерева. Юрій Рябий поділився досвідом роботи з експонування творів мистецтва і презентації творчості.

Повернутись назад