Виставка аспіранта ЛНАМ Петра Грицюка. Метал

понеділок, 25. 11. 2019

22 листопада о 18:00 в PM Gallery відбулось відкриття персонального арт-проєкту молодого художника Петра Грицюка, який активно працює в напрямку експериментального художнього металу. На виставці вперше  представлені технологічно складні кінетичні об'єкти, які поєднують естетику матеріалу, якісні візуальні ефекти та глибокий філософський зміст.

Проєкт складається з трьох окремих частин («Прагнення до іншого», «Маніпуляції інформацією» та «Фрагменти»), що в комплексі демонструють еволюцію художнього пошуку та водночас стилістичну єдність. До експозиції увійшли  експериментальні роботи над якими автор працював два останні роки: кінетичні інсталяції з використанням складних технологічних прийомів, модульні пласти із нержавіючої сталі з оптичними ефектами, незвичні металеві об’єкти, поєднані із відео-артом.

Роботи митця наповнені філософією, його роздумами про мистецькі можливості матеріалу та справжності чи абсурдності наших взаємодій з віртуальним світом.

Експозиція розкриє непересічний мистецький досвід і творчий потенціал молодого художника, а також покаже глядачам кардинально новий вектор розвитку сучасної металевої пластики в цілому. Це великий авторський експеримент, в якому відвідувачі зможуть відкрити для себе чимало новаторських рішень та можливостей традиційного матеріалу.

 

Виставка чинна до 15 грудня.
Графік роботи: понеділок-п’ятниця 10:00 - 19:00; субота 10:00 – 17:00
Контакти: infopmgallery@gmail.com тел.: +38 067 697 43 50
Офіційнi сторінки в соціальних мережах: https://www.facebook.com/galleryPM
https://www.instagram.com/pm_gallery_pm/

 

Фотозвіт: Андрій Чижов

PM Gallery

Повернутись назад