Анна Варшавська «Mitosis» у галереї ЛНАМ

четвер, 10. 10. 2019

25 вересня о 15:00 у галереї ЛНАМ відбудеться відкриття персональної виставки Анни Варшавської "Mitosis", яка представить серію монументальних графічних творів, виконаних у доволі нетиповій техніці - кульковою ручкою. В центрі творчості молодої художниці - антропоморфний мотив у якісній та оригінальній графічній інтерпритації. Проект має складне концептуальне підгрунтя, закликає глядача до діалогу та занурення у екзистенційну проблематику.
До експозиції увійдуть великоформатні графічні твори та відеоарт.
В цілому, виставка демонструє непересічний творчий потенціал та віртуозну майстерність молодої художниці.
Мitosis (з англ. – мітоз) в біології - процес ділення клітин, ідентичних одна одній, це один із фундаментів існування життя. З давньогрецької, основа слова мітоз є μίτος — нитка.
Як зазначає авторка "Тематика мого проекту саме про нескінченну «нитку» життя ,про іпостасі людини, її перетворення, рефлексії на зовнішні та внутрішні події.
Кожна робота створена під враженням від оточуючих проблем існування: повторюваність та швидкість календарних днів; системи та норми суспільства, затверділі в свідомості мас, не даючи змоги “іншим” пробивати собі шлях, або просто навіть мати на це право; інформаційне перевантаження і водночас її недоступність... і лише ілюзія змін в стані речей, прикрита цензурою та технологіями… "

Анна Варшавська - народилась 1997 р. в м. Одесса.
2016 р. - закінчила Одеське художнє училище ім. М.Б. Грекова
З 2016 р. - студентка кафедри монументального живопису Львівської національної академії мистецтв.

Запрошуємо!
Виставка триватиме до 10 жовтня.

галерея ЛНАМ

Повернутись назад