Арт-проект "GEOLOGIA"

п'ятниця, 08. 06. 2018

На території Національного музею у Львові ім. А. Шептицького (вул. Драгоманова, 42) відбудеться презентація арт-проекту «GEOLOGIA» студентів Львівської національної академії мистецтв. Кожен з 23-х молодих митців працює у таких актуальних мистецьких практиках як інсталяція, перформанс, мистецтво об’єкту, відео-арт тощо. 

20 створених арт-об’єктів входять на територію палацу, який у 1897-1898 рр. був побудований для відомого геолога Е. Дуніковського, створюючи новітнє поле для «розкопок», де ціллю і ґрунтом для досліджень є власне «Я» молодого митця. 
Хто я? Матеріальна присутність у просторі, чи тіло – це лише тимчасовий інструмент даний нам у користування, а Я – насамперед свідомість і думка, ідентичність.
Де межі мого простору та інтимності? 
Рефлексія, яка породжується співвідношеннями крайностей: реального – ілюзорного, матеріального – духовного, тілесного – ментального.
«GEOLOGIA» – це спроба пізнання своїх екзистенційних крайностей і підняття на поверхню того, що ми переважно намагаємось приховати.

На виставці представлені роботи студентів кафедри монументального живопису, художнього дерева, графічного дизайну, сакрального мистецтва, художнього скла, дизайну костюму, художнього текстилю, художнього розпису тканин. 
Арт-проект є результатом роботи студентів на дисципліні «Основи сучасного просторового мистецтва» на кафедрі монументально-декоративної скульптури Львівської національної академії мистецтв. 

Учасники: Табака Р., Фещенко Ю., Метка О., Сулаєва К., Луцькова О., Ортинська С., Микитяк В., Волоско А., Садовничий І., Іванова А., Хлівний Я., Мельник Н., Форнальська О., Заяць Х., Блажків А., Ушакова І., Шворак В., Мазанько Н., Слуцька А., Кривуляк Я., Левицька Д., Фіта Д.-Я., Романишин Л. 

Керівник проекту: Василь Одрехівський, викладач кафедри монументально-декоративної скульптури ЛНАМ.

Проект чинний лише 8 червня о 16:00.
Національний музей у Львові ім. А. Шептицького, вул. Драгоманова, 42

Національний Музей ім. Андрея Шептицького у Львові , Вул. Драгоманова 42

Повернутись назад