Факультет образотворчого мистецтва і реставрації

Виставка "ЗМІСТ" у галереї ЛНАМ

середа, 14. 02. 2018

14 лютого 2018 о 16.00 у галереї Львівської національної академії мистецтв (вул. Кубійовича, 35б) відбудеться відкриття першої персональної виставки абстрактного живопису молодого художника, студента 5-го курсу кафедри реставрації творів мистецтва Миколи Курилюка «Зміст».

Проект «Зміст» відображає постійні пошуки смислів як митця, так і глядача; індивідуальне бачення найважливіших емоцій та актуальних тем. Автор на інтуїтивному-емоційному рівні доносить до глядача свої внутрішні інспірації і в той самий час залишає простір для кожного, дає можливість індивідуально розуміти та трактувати побачене, віднайти власні «змісти». В цій експозиції кожен зможе знайти для себе щось важливе, складне, суперечливе, але в будь-якому випадку цікаве. Ніщо справді вартісне не може бути однозначно трактованим. У живописі відчитується складна екзистенційна дефініція та гармонійна подача фактури.

Як зазначає сам автор: «Я збираю враження, емоції та енергію і відображаю це на полотні…».

Естетично виважена та цілісна експозиція виставки демонструє високий професійний рівень художника, якого він досягнув за період навчання в Львівській національній академії мистецтв та Косівському коледжі прикладного та декоративного мистецтва ЛНАМ. Автор володіє неймовірним творчим потенціалом та має активну життєву позицію. Лаконічність викладу, гармонія із середовищем та глядачем – визначальні аспекти даної виставки.
«Підходячи до завершення пошуку, кожен підсвідомо знає, що насправді хоче побачити. Будьте відверті з собою. І пам’ятайте, кожен кінець, може виявитися початком…», - говорить куратор виставки Людмила Смакова

Про митця:

Курилюк Микола Іванович народився 23 червня 1994 р. у с. Джурів, Івано-Франківської області. Він є активним учасником студентського та громадського життя. Приймав участь у численних групових виставках, інтердисциплінарних пленерах, в тому числі й закордонних. Твори зберігаються у приватних колекціях США, Китаю, Великої Британії, Іспанії та ОАЕ.

Запрошуємо відкрити для себе творчість молодого та перспективного художника у галереї ЛНАМ.

Виставка триватиме до 3 березня.

галерея ЛНАМ

Адреса кафедри: