Різдвяна виставка ікон у м.Кривий Ріг

вівторок, 18. 12. 2018

У вівторок, 18 грудня, о 15:00 у Криворізькому міському виставковому залі (вул. Олександра Поля, 2) на криворіжців чекає Різдвяний вернісаж основоположника вищої школи вітчизняного іконопису професора Романа Василика та його учнів.

Експозицію робіт викладачів і студентів єдиної в країні кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв презентуватиме особисто засновник і завідувач кафедри, народний художник України Роман Якимович Василик.

Виставка вже експонувалася у культурних центрах Західної України, Італії та Польщі.

Своїм виставковим турне провідні майстри іконопису популяризують сучасне українське сакральне мистецтво та діяльність спеціалізованої кафедри ЛНАМ.

Виставка ікон у Кривому Розі, ініційована Криворізькою регіональною організацію НСЖУ, організована за сприяння виконкому Криворізької міськради і Приватного закладу «Центр професійної освіти і навчання», триватиме рівно місяць, до 18 січня, а потім помандрує на Сицилію.

Під час перебування у Кривому Розі професор Р.Василик зустрінеться з викладачами і студентами кількох криворізьких навчальних закладів, виступить з лекціями про історію і розвиток іконописної творчості в Україні, розповість про значення ікон в духовному житті людини та суспільства.

Фото Станіслава Лебединського