Виставка Дениса Тимчишина у галереї ЛНАМ

середа, 16. 02. 2022
16 лютого 2022 р. о 16:00 у галереї Львівської національної академії мистецтв відбудеться відкриття персональної виставки випускника кафедри сакрального мистецтва ЛНАМ Дениса Тимчишина.

Проєкт «Початок» демонтрує пошуки молодим художником нових фактур, колористичних рішень та стилістичних прийомів в царині сучасного іконопису. Авторська манера базується на візантійській школі, що поєднується із сучасними інтерпретаціями сакральних мотивів.

Представлені в експозиції твори – це своєрідна фіксація стану душі митця на різних етапах професійного становлення. Вони вирізняються високими естетичними якостями, непересічною образністю та гармонією композиційних рішень. Роботи наповнені світлом та сильною енергетикою, демонструють глядачеві високу естетичну культуру та нові грані сучасного сакрального мистецтва.

Довідка про автора:
Денис Тимчишин народився 10 лютого 1997 року у м. Тернопіль. 2020 р. здобув ступінь магістра на кафедрі сакрального мистецтва Львівської Національної академії мистецтв. Учасник численних мистецьких проєктів в Україні та за кордоном. Серед них: VIII міжнародний пленер іконопису у м. Новиці (Польща), після якого відбулася колективна виставка у м. Криниця (2017 р.), виставковий проєкт, приурочений до 120-тиріччя українських студентів-теологів і української громади в м. Інсбруку (Австрія, 2019 р.). У 2021 р. вступив до Національної спілки художників України. Учасник виставкових проєктів Тернопільської обласної організації НСХУ.
Запрошуємо! Виставка триватиме до 4 березня

Повернутись назад