Виставка ікон студентів "Пасха Красенная"

четвер, 27. 04. 2017
27 квітня 2017 року Божого в галереї Духовно-культурного центру "Архистратиг" (вул. Винниченка, 20 а) що при монастирі оо. Студитів у Львові відкрилась великодня виставка ікон студентів кафедри сакрального мистецтва ЛНАМ під назвою "ПАСХА КРАСЕННАЯ".
Як зазначив на відкритті куратор виставки Кость Маркович, "...для багатьох учасників це дебютна виставка...".

Загалом у виставці прийняли участь 20 студентів, кращих з них обіцяють запросити на іконописні пленери які організовує кафедра сакрального мистецтва ЛНАМ.

Відкриття виставки розпочали з молитви яку очолив єрмонах Юстин (Бойко).

Високий мистецький рівень виконання ікон відзначила мистецтвознавець Марія Гелитович.

За словами заступника керівника ДКЦ "Архистратиг" це вже третя виставка яка відбувається в галереї, триватиме вона приблизно місяць, а виставкова зала є відкритою цілодобово.

галерея Духовно-культурного центру "Архистратиг" (вул. Винниченка, 20а)