Звіт з захистів дипломних робіт ОР "Бакалавр"

понеділок, 25. 06. 2018

25 червня 2018 р. у храмі св. великомученика і цілителя Пантелеймона УАПЦ м. Львова (біля 8-ї міської лікарні) відбувся захист бакалаврських робіт випускників кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв.

Подячну молитву у церкві перед початком захисту очолив парох о. Михайло Гачан. Саме в цьому храмі частина студентів виконала свою дипломну працю - розписали купол і барабан святині. Слова подяки студентам і викладачам висловив також висловив і головний лікар п. Василь Обаранець. З вітальним словом виступили ректор проф. Володимир Одрехівський, архітектор п. Олександр Ярема та Віолета Мисько, дружина покійного ректора академії і скульптора Емануїла Миська, яка згадала копітку працю Патріярха Димитрія із студентами-іконописцями.

У загальному свою високу мистецьку сторону показали 14 студентів: Кристина Яциняк, Аліна Грубець, Іван Панас, Анна Соколан, Мар'ян Харик, Христина КвикХристина ГецВіка Вовканич,Наталя Сидорук, Юля Самборська, Анастасія Загурська, Соломія КазанівськаДенис Тимчишин, Олег Пронько, Віктор Плохотнюк які виконали працю під керівництвом Романа Кислого, Костя Марковича, Олени Бакович, Василя Сивака та Богдана Зятика.
Захист робіт відбувся під головуванням Ю́рія Петро́вича Лесю́ка — Заслуженого художника України, завідувача відділу малярства Львівського державного коледжу декоративного та ужиткового мистецтва ім. І. Труша, а також п. Романа Василика - професора, Народного художника, завідувача кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв. Членами комісії були також декан факультету ОМіР Ігор Шумський та секретар викладачка п. Наталя Цедуляк. Присутніми були велика кількість викладачів, студентів, монашества, діячів мистецтва, представники родини Патріярха Димитрія - автора єдиної україномовної енциклопеції іконознавства. Світлини Богдана Зятика.

Репотражна відеозйомка Олега Дудича доступна на  його персональному youtube каналі.

Храм св. великомученика і цілителя Пантелеймона УАПЦ м. Львова