Факультет образотворчого мистецтва і реставрації

Літні образотворчі студії 2018

п'ятниця, 22. 06. 2018

Цього року на базі кафедри академічного живопису Львівської національної академії мистецтв  Літні образотворчі студії будуть проводитись у 2 окремих самостійних етапи, що мають на меті ознайомити слухачів із ключовими принципами художньої творчості шляхом опанування базових мистецьких дисциплін – рисунку та живопису, що сприятиме формуванню естетичної культури та виробленню художнього смаку та фаху у слухачів. 

1-ий курс триватиме з 22 червня по 12 липня, та ідеально підійде для майбутніх абітурієнтів, які потребують інтенсивної щоденної практики для підготовки до вступних випробувань. Основна увага буде зосереджена на базових мистецьких дисциплінах – рисунку та живопису,  однак слухачі ще одержають базові знання з основ композиції.

2-ий курс триватиме з 6  по 26 серпня та ідеально підійдуть тим, хто планує пов'язати своє життя з мистецтво та потребує фахових рекомендацій від викладачів та тим, для кого творчість є невід'ємною частиною життя.

Вартість одного курсу складає 3000,00 грн. Реквізити для оплати доступні нижче.

Провідну роль у мистецькому навчальному процесі у ЛНАМ відіграють кафедри живопису, рисунку та скульптури які були міцно пов’язані з місцевими традиціями народної художньої творчості і, водночас, продовжують акумулювати досягнення європейської художньої освіти та мистецтва. Живопис і рисунок є фундаментальними дисциплінами навчального процесу і  залишаються невід’ємними і важливими складовими Львівської мистецької школи.

Не пропустіть можливість опанувати основи професійної художньої творчості усім зацікавленим! Заняття проходитимуть в історичних навчальних майстернях ЛНАМ, де навчалися і викладали такі видатні митці як М. Федюк, Й. Курилас, Р. Сельський, О. Шатківського, Й. Бокшай, А. Монастирський та ін.

Програма передбачає курси із рисунку та живопису, постановка: натюрморт і портрет.


Переглянути розклад занять на 1ий курс Ви можете за посиланням.

 

Разом із викладачами, слухачі студії створюватимуть серії творчих робіт, експериментуючи з форматом, текстурою і кольором, використовуючи численні техніки і методи  живопису.

Після закінчення програми вручається офіційний сертифікат, підписаний ректором і викладачами студії.  Заявки на літні образотворчі студії приймаються до 20 червня на 1-ий курс та до 05 серпня на 2-ий курс (слід надіслати підтвердження оплати студій 
Форма для реєстрації:
 https://goo.gl/SNa7eB

Контактна інформація:
м. Львів, вул. Кубійовича, 38
E-mail: ag@lnam.edu.ua, info@lnam.edu.ua
Тел.: (032) 276-93-76,
067-702-71-46 Ярослав Васильович
097-801-82-70 Анатолій Жук
Фейсбук: https://www.facebook.com/lvivartacademy/

Вартість студій

Вартість місячного навчального курсу складає 3000,00 грн.
Мольберти та планшети надаються організаторами.
Художні матеріали ( олівець, папір, полотно, олійні фарби) учасники студій закуповують самостійно.

Реквізити до оплати:

Р./р. 3125 9285 1018 89
Одержувач платежу: Львівська національна академія мистецтв
Банк: ДКСУ у м. Київ
Код банку 820172
ЄДРПОУ 02071027
Призначення платежу: Плата за навчання. Літні образотворчі студії.
Просимо обов'язково вказувати ПІП платника при оплаті в призначення платежу. 

Дякуємо.

Повернутись назад

Важливі події кафедри

05  Березень Вівторок
03  Вересень Понеділок

Адреса кафедри:
вул. Кубійовича, 35, Корпус №2, 2 поверх
тел. 032 2769376, ag@lnam.edu.ua