Ілюстратори 3-го курсу разом з викладачами створили благодійний проект «Намалюємо радість».

четвер, 05. 01. 2023
Намалюємо радість

Ілюстратори 3-го курсу разом з викладачами Юлією Ганик Yulia Hanyk та Богданом Пікулицьким Bogdan Pikulytskyy створили благодійний проект «Намалюємо радість».

Семестрові результати з дисципліни «Ілюстрація» (дитячі розмальовки) надрукували та подарували діткам з Львівської школи-інтернат «Довіра».

Ми щиро дякуємо Ingeborg Vriends — van der Steijn, яка всіляко допомагає українським митцям в час війни та допомогла нам знайти неймовірну спонсорку цього студентського проекту — Judith Bach.

Judith з компанії Driessen Group у Хелмонді, Нідерланди, також допомагає українським діткам тимчасово переселеним в нідерландський притулок. Тож наші розмальовки ще й надрукують у Нідерландах!

Окремо дякуємо волонтерці Юліані Недокус, яка допомогла організувати наш візит в дитячий притулок.
Ми разом отримали величезне задоволення від спільного малювання розмальовок. На кілька годин дітки з притулку забули про власні переживання та поринули у світ кольорових малюнків, цікавих історій та кумедних персонажів. Раділи, малювали та багато розмовляли!
 
Тож дякуємо нашим авторам і авторкам:
• Бушка Софія
• Війтович Олена
• Єфімова Дар’я
• Нестерчук Анна
• Николин Марта
• Ришко Богдан
• Скоропад Андрій
• Угорчук Надія
• Шендрик Анна
 
Окремо дякуємо Аліна Кіндяк за неймовірні фото та відео цієї зустрічі.
Як написала нам Judith: «Сподіваюся, що разом ми змогли принести трішки щастя в життя українських дітей у Львові та в Хелмонді».

Повернутись назад