Факультет історії і теорії мистецтв

Creative Spark у ЛНАМ

середа, 28. 11. 2018

У жовтні 2018 року Львівська національна академія мистецтв спільно з Університетом Кардіфа (Уельс, Велика Британія) Cardiff School of Arts and Design та агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks (м. Львів) перемогла у грантовому конкурсі від Британської Ради «Creative Spark: програма підтримки підприємництва у системі освіти».

Creative Spark – п'ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки за підтримки Великої Британії. Основні елементи програми:

 1. Розвиток партнерських відносин між університетами та інституціями сектору креативних індустрій у Великій Британії та країнах-учасницях Creative Spark з метою підтримки підприємницької освіти та створення центрів підтримки підприємництва.
 2. Проведення тренінгів та активностей з розвитку підприємницьких навичок у студентів та креативних підприємців, починаючи від пітчингу ідей та започаткування бізнесу, до захисту інтелектуальної власності та запровадження кредитних ліній.
 3. Запуск digital-програм для вивчення англійської мови, включаючи навчальні платформи та масові відкриті онлайн-курси (MOOCs) англійської мови для підприємництва.

ЛНАМ і Cardiff School of Arts and Design спільно працюватимуть над проектом Lviv Design Partnership (Львівське дизайнерське партнерство), що передбачає:

 • удосконалення освітніх програм із доповненням їх модулями/курсами з розвитку підприємницьких навичок (прив’язка програм до реальних потреб ринку)
 • широку взаємодію з іншими стейкхолдерами/зацікавленими сторонами (ВНЗ, бізнес, представники неприбуткового сектору, влада) – спільні зустрічі, дискусії, семінари, робочі групи…

Безпосередньо в ЛНАМ заплановано:

 • розвиток програми акселерації (інкубатора) ЛНАМ у співпраці з CSAD, власна мережа випускників і залучення наставників (менторів) з галузі;
 • проведення хакатонів, пітчингу, відкритих лекцій з формування підприємницьких навичок;
 • створення Креативного хабу як платформи взаємодії між середовищем митців, дизайнерів, бізнесу, широких суспільних груп…

Інтеграційний напрям включатиме співпрацю різних сторін (бізнес, освіта, громадськість, влада):

 • освітні, інкубаційні програми, креативний хаб, мережеві заходи тощо,
 • розвиток Магістерської дослідницької програми в ЛНАМ, центру для дослідницько-навчального обміну.
 • розвиток необхідних компетенцій студентів, інструментарію «підприємництво/навчання».

Партнери проекту: Львівська національна академія мистецтв, Cardiff School of Arts and Design, агенція економічного розвитку PPV Knowledge Networks

 

Повернутись назад