Факультет історії і теорії мистецтв

Про програму Creative Spark у ЛНАМ

середа, 01. 05. 2019

Завдяки грантовій програмі Creative Spark від British Council наприкінці 2018 року Львівська національна академія мистецтв розпочала співпрацю з Cardiff School of Art & Design  спільно з агенцією економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

Creative Spark — це п'ятирічна ініціатива, спрямована на підтримку міжнародних університетських та інституційних партнерств для розвитку підприємницьких навичок та креативної економіки у семи країнах: Україні, Казахстані, Узбекистані, Киргизстані, Азербайджані, Вірменії, Грузії, за підтримки Великої Британії. Creative Spark управляється та фінансується Британською Радою.

У 2019 році проект розпочав свою діяльність і готові поділитись згадками у ЗМІ. Пропонуємо Вам цитати зі статті на платформі ВИЩЕ "Як Львівська національна академія мистецтв отримала міжнародний грант та стала партнером Cardiff Metropolitan University: уроки і поради"

 

"(У процесі співпраці)...ми побачили, що прив'язка бізнесу і освіти в Британії набагато зрозуміліша і реальніша, ніж в Україні. І студенти, які виконують якісь завдання для ринку, розуміють, що вже є частиною цього ринку. У нас здебільшого умовні завдання, які дуже рідко прив'язані до конкретних замовлень. Студенти не завжди розуміють, що після закінчення академії вони можуть займатися бізнесом. Ми хочемо створити дизайнерський кластер - спільноту для взаємодії і розвитку дизайнерських та суміжних бізнесів, і віримо, що в межах проекту в більшій мірі нам це вдасться. Британці почали розвивати креативний сектор ще 25 років тому, у нас все тільки зароджується. 

Як мистецький ВНЗ, великий акцент робимо на модернізацію освітнього процесу, роботу зі студентами, залучення партнерів та адаптацію навиків студентів до вимог ринку. Наші партнери з бізнесу більше займаються дослідженнями та аналітикою загалом по ринку дизайну, бо такою є специфіка їхньої роботи. На перетині наших зусиль і формується практична цінність проекту."

Уляна Щурко, доцентка кафедри менеджменту мистецтва ЛНАМ

 

"Ми віримо, що можливість спільної роботи над студентським проектом, співпраці та налагодження зв'язків з партнерами по галузі буде захоплюючою частиною цього проекту. Наприклад, в червні п'ять студентів і два співробітники нашого університету відвідають Львівську академію мистецтв, щоб взяти участь в хакатоні."

Річард Морріс, заступник декана з питань підприємництва та інновацій у навчальній програмі Cardiff Metropolitan University

 

Повний текст інтерв'ю доступний за посиланням.

Повернутись назад