Факультет історії і теорії мистецтв

Лекція Войцеха Козловського в галереї ЛНАМ

середа, 03. 05. 2017

Доповідач - Войцех Козловський, директор BWA Gallery in Zielona Gora.
Початок запланований о 12:30.

Тема доповіді  - «Діяльність художньої галереї у місті середніх розмірів: з досвіду історії польського мистецтва від 60-х років до сьогодення»

Як візуальне мистецтво допомагає будувати локальну ідентичність?
У який спосіб візуальна культура стає простором порозуміння?
Як локальна історія мистецтва одного міста співвідноситься з історією мистецтва краю?
Яку роль у цих процесах може відігравати діяльність художньої галереї?

Відповіді на ці та інші запитання можна буде почути у викладі-презентації В.Козловського, директора Галереї сучасного мистецтва у місті Зелена Ґура. Місто Зелена Ґура належить до Польщі з часів Другої світової війни. Одна з багатьох особливостей цього міста – його спільнота складається з людей, що приїхали сюди з усіх кінців країни, тож конструювання власної ідентичності міста було важливим викликом для громади Зеленої Ґури. Візуальна культура стала одним із засобів такого творення.

Галерея ЛНАМ

Важливі події кафедри