Факультет історії і теорії мистецтв

Проект ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність»

четвер, 27. 10. 2016

Лекція у на кафедрі менеджменту мистецтва ЛНАМ

27 жовтня о 14:00 Проект ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» запрошує на публічну дискусію з міжнародними дослідницями та консультантами з питань музейної справи та культурної спадщини Ліндою Норріс (США) та Ваївою Ланкельєне (Литва).  

Експертки поділяться інформацією про дослідження, яке вони проводять в Україні в рамках Програми «Культура і креативність», а також організують групову роботу для того, щоб учасники озвучили свої міркування з даної теми.


Зокрема, під час зустрічі будуть розглянуті такі питання:

  • Статус-кво сектору культурної спадщини в Україні.
  • Ключові тенденції в секторі в інших європейських країнах? Які передові практики можуть бути корисним для України?
  • Якими повинні бути основні цілі і завдання для розвитку сектору в Україні? Якими можуть бути ключові показники ефективності для сектору?
  • Які ключові навички для конкурентного сектору культурної спадщини? Як підвищити якість освіти і підготовки кадрів, які могли б задовольнити потреби сектору?
  • Як підвищити підприємницький потенціал сектору? Як підвищити якість пропозиції і розробити більш привабливі продукти і послуги?
  • Доступ до культурної спадщини в регіонах.
  • Як зміцнити співпрацю у сфері культурної спадщини між різними зацікавленими сторонами? Як будувати мережі і кластери з партнерами за межами сектору, а також з бізнесом?

Коли: 27 жовтня 2016 р, 14.00-16.00

Де: м. Львів, Львівська національна академія мистецтв, вул. Кубійовича, 35 2 поверх, аудиторія №2 кафедри менеджменту мистецтва

Для кого: співробітники сектору культурної спадщини, студенти профільних спеціальностей, викладачі, спеціалісти зі збереження культурної спадщини та зацікавлені.

Мова зустрічі: англійська (без перекладу)

Довідка:

Програма ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» покликана забезпечити підтримку культурних та креативних секторів і збільшити їхній внесок у сталий гуманітарний та соціально-економічний розвиток в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні. Програма спрямована на проведення практичних досліджень, внесок у розробку стратегій і реформ, тренінги для модернізації культурного сектора, надання можливостей для міжнародного культурного співробітництва та підвищення розуміння ролі культури. Сайт:http://www.culturepartnership.eu/

 

Повернутись назад