Проект ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність»
Лекція у на кафедрі менеджменту мистецтва ЛНАМ
27 жовтня о 14:00 Проект ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» запрошує на публічну дискусію з міжнародними дослідницями та консультантами з питань музейної справи та культурної спадщини Ліндою Норріс (США) та Ваївою Ланкельєне (Литва).
Експертки поділяться інформацією про дослідження, яке вони проводять в Україні в рамках Програми «Культура і креативність», а також організують групову роботу для того, щоб учасники озвучили свої міркування з даної теми.
Зокрема, під час зустрічі будуть розглянуті такі питання:
- Статус-кво сектору культурної спадщини в Україні.
- Ключові тенденції в секторі в інших європейських країнах? Які передові практики можуть бути корисним для України?
- Якими повинні бути основні цілі і завдання для розвитку сектору в Україні? Якими можуть бути ключові показники ефективності для сектору?
- Які ключові навички для конкурентного сектору культурної спадщини? Як підвищити якість освіти і підготовки кадрів, які могли б задовольнити потреби сектору?
- Як підвищити підприємницький потенціал сектору? Як підвищити якість пропозиції і розробити більш привабливі продукти і послуги?
- Доступ до культурної спадщини в регіонах.
- Як зміцнити співпрацю у сфері культурної спадщини між різними зацікавленими сторонами? Як будувати мережі і кластери з партнерами за межами сектору, а також з бізнесом?
Коли: 27 жовтня 2016 р, 14.00-16.00
Де: м. Львів, Львівська національна академія мистецтв, вул. Кубійовича, 35 2 поверх, аудиторія №2 кафедри менеджменту мистецтва
Для кого: співробітники сектору культурної спадщини, студенти профільних спеціальностей, викладачі, спеціалісти зі збереження культурної спадщини та зацікавлені.
Мова зустрічі: англійська (без перекладу)
Довідка:
Програма ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» покликана забезпечити підтримку культурних та креативних секторів і збільшити їхній внесок у сталий гуманітарний та соціально-економічний розвиток в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдові та Україні. Програма спрямована на проведення практичних досліджень, внесок у розробку стратегій і реформ, тренінги для модернізації культурного сектора, надання можливостей для міжнародного культурного співробітництва та підвищення розуміння ролі культури. Сайт:http://www.culturepartnership.eu/