Факультет історії і теорії мистецтв

Школа культурного менеджменту у Галереї ЛНАМ

понеділок, 05. 12. 2016

 

5-9 грудня 2016 р. у Львові відбудеться Школа культурного менеджменту, організована кафедрою менеджменту мистецтва Львівської національної академії мистецтв за підтримки Департаменту культури, національностей та релігій Львівської обласної  держ.адміністрації. Метою Школи є надати працівникам у галузі культури сучасні знання та практичні навички, познайомити з принципами креативних індустрій та ввести в сучасний контекст культурного менеджменту.

Лектори Школи - провідні спеціалісти в своїх галузях, які обізнані з контекстом роботи з культурою в сучасних умовах та мають реальні приклади позитивних трансформацій культурних інституцій.

Будуть детально обговорені такі теми:

  • музей в сучасному світі;
  • куди рухатися бібліотекам сьогодні;
  • народні доми як треті місця;
  • комунікації та публічна діяльність;
  • проектний менеджмент та можливості фінансування через гранти та краудфандинг;
  • креативні індустрії.

Кожен охочий може приєднатися до Школи попередньо зареєструвавшись на відповідні лекції. З детальною інформацією та розкладом лекцій можна ознайомитися на сторінці у facebook.
Переглянути попередній розклад - Ви можете тут. Зверніть увагу! У розкладі можливі зміни.

Локації проведення кожного з заходів повідомимо додатково.

Коментар Христини Береговської, керівника відділу культури ЛОДА:

«Сьогодні є важливим розвиток культурних індустрій по всій Україні, а не тільки в великих містах. В той час як в самому Львові відбувається стрімкий розвиток культурного менеджменту, районні осередки віддалені від Львова все ще залишаються осторонь цього процесу. Тому важливо не тільки дати знання працівникам в цій сфері, а й надати їм практичні навички, показати успішні приклади та навчити застосовувати ці інструменти в своїй діяльності. Музеї, бібліотеки та народні доми мають стати осередками розвитку культури в селах та містечках, відповідати сучасним стандартам та бути відкритими до нових ідей.»

Довідка: кафедра менеджменту мистецтва ЛНАМ є однією з перших в Україні освітніх платформ, яка випускає професійних арт-менеджерів. Кількість менеджерів культури є логічним показником розвитку суспільства – чим більше людей долучені до культурних індустрій, тим вищий рівень розвитку суспільства. Україна вкрай потребує таких спеціалістів.

Ініціаторами школи культурного менеджменту є ЛНАМ, співорганізаторами ЛОДА та громадська організація “Арт-Модуль”.

 

Галерея ЛНАМ

Повернутись назад