Факультет історії і теорії мистецтв

Підготовчі курси "Мистецтвознавство"

понеділок, 25. 03. 2019

Підготовчі курси для освітньої програми  “Мистецтвознавство” (спеціальність “Образотворче мистецтво”).

Це можливість вступу не лише за результатами ЗНО (зокрема з англійської мови), а за результатами вступних випробувань. Програма підготовчого курсу дасть можливість слухачам пройти їх з легкістю.

Також програма курсу розроблена з урахуванням можливості навчання не лише майбутніх абітурієнтів, але й усіх бажаючих відкрити для себе  світ мистецтва.

Навчання проводиться з дисциплін “Історія української культури” та “Історія зарубіжної культури”.
Найкращі викладачі факультету Історії та теорії мистецтва вже чекають на своїх майбутніх абітурієнтів аби навчити їх не лише любити, але й розуміти та аналізувати твори мистецтва!!!  

 

Для реєстрації на курс та проходження співбесіди необхідно заповнити заявку, перейшовши за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6vVdz_HXGTnYqFStWj8yMa_IUv6SKtFUeNK2vbm5DzNmMYw/viewform

 

Прийом заяв подовжено до 25 березня 2019 року

Початок навчання - з березня 2019 року

Співбесіда та подача документів - 25 березня 2019 року

Тривалість курсу квітень - травень 2019 року.

Вартість навчання 5000 грн. (за умови набору групи від 5 осіб)

Розклад занять буде узгоджено під час співбесіди

 

Вперше у Львівській Національній Академії Мистецтв впроваджується новий формат підготовчого відділення зі спеціальності "Мистецтвознавство". 

Ви маєте змогу вступити до Львівської Національної Академії Мистецтв за результатами іспитів з профільних дисциплін. ЗНО з англійської мови при вступі не вимагається!

Крім того, спеціальність має фіксоване держзамовлення – бюджетні місця, на які ти впевнено можеш претендувати. Ознайомитися з детальною інформацією про підготовчий курс можна на нашому сайті: http://lnam.edu.ua/ або за тел. 380937462713

Приєднуйся до нас! Львівська Національна Академія Мистецтв чекає саме на тебе!

Повернутись назад