Факультет історії і теорії мистецтв

Презентація «Енциклопедії художнього металу в 2-х томах»

четвер, 22. 02. 2018

22 лютого  2018 р. відбулась презентація «Енциклопедії художнього металу в 2-х томах» Ростислава Шмагала

У рамках ювелірної виставки-ярмарки «ЕлітЕКСПО» у Палаці мистецтв (вул. Коперника 17, зал направо) відбулась презентація «Енциклопедії художнього металу в 2-х томах» доктора мистецтвознавства, Заслуженого діяча мистецтв Ростислава Шмагала. У виданні  подано світові системи клеймування ювелірних виробів, методи експертної оцінки коштовного каміння, його родовища в Україні, типи огранювання тощо. Видання вперше систематизує тисячі творів, значний корпус літератури, хронологічні та довідкові експертні таблиці.

Також з 22 по 25 лютого тривала виставка-продаж ексклюзивних робіт повного кавалера нагород Меморіального фонду Фаберже, Заслуженого майстра народної творчості України, Заслуженого діяча каменерізного мистецтва Олександра Мірошнікова.

Довершеність витворів ювелірного мистецтва варта уваги справжніх поціновувачів робіт високого класу.

Контакти:

Куратор проекту Ростислав Шмагало-+380679310405