Erasmus+ в Кельце і Гданську

понеділок, 05. 04. 2021

ПРОГРАМА ОБМІНУ СТУДЕНТАМИ

Львівської національної академії мистецтв на навчання за програмою ЕРАЗМУС+ на осінній семестр 2021-2022 навчального року

Програма обміну дає можливість студентам 1, 2 і 3 курсів стаціонарної форми навчання навчатись протягом  семестру у мистецькому навчальному закладі Республіки Польща: Університеті імені Яна Кохановського в Кельце (1 місце) і Академії образотворчого мистецтва у Гданську (1 місце).

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ ОБМІНУ

1. Високий рейтинг успішності – не менше 8,0 балів.
  2. Володіння польською, англійською мовою (обов’язковий сертифікат).

ДОКУМЕНТИ, ЯКІ НЕОБХІДНО НАДСИЛАТИ ДЛЯ УЧАСТІ У ПРОГРАМІ

1. Сканована копія діючого закордонного паспорта, кінцевий термін дії якого не перевищує 1 рік.
  2. Портфоліо робіт (до 10 робіт – 5 академічного характеру і 5 творчого).
  3. Рекомендація декана факультету.
  4. Характеристика завідувача кафедри, де навчається студент.
  5. Обов’язкові мовні сертифікати, нагороди, дипломи, наукові роботи.
  6. Заповнена студентом Анкета претендента (взірець додається), завірена деканом факультету.
  7. Електронний лист слід надсилати із запитом про отримання.

Документи конкурсантам слід надсилати у електронному варіанті до  5 квітня  2021 року (формат JPEG, до 1600 пікселів по найбільшій стороні), вказавши у темі листа прізвище, ім’я та номер мобільного телефону, на адресу відділу міжнародних зв’язків ЛНАМ: obmin@lnam.edu.ua

Подання, які надійшли із запізненням та не відповідають вимогам, розглядатись не будуть.