13 Бієнале графіки "ERROR" в Університеті мистецтв ім. Магдалени Абаканович (м. Познань, Польща)

середа, 15. 02. 2023

13th Biennale of Graphic Arts / ERROR

У 2023 року до участі у  Бієналє запрошуються представники україської спільноти від 18 до 35 років.

Щоб зголоситися на Конкурс, потрібно найпізніше до 15.02.2023 надіслати Твори у вигляді цифрових файлів jpg (сумісно до 15 MB) разом з заповненим Заявочним Листом у форматі doc або docx в одному електронному повідомленні на адресу: bg@uap.edu.pl.

Бієнале Графіки, заснована у 1999 році, є циклічним оглядом/конкурсом, що представляє творчість молодого покоління, що працює у сфері художньої графіки. З 2019 року формула конкурсу змінилася, уточнюючи тематичні напрямки, які акцентують увагу на альтернативних цінностях, вступаючи в діалог із сучасною культурою та повсякденним життям. Нова формула Бієнале була адаптована до змін у сучасному мистецтві, пов’язаних із постхудожньою діяльністю (мистецтво 1:1, „утилітарне” мистецтво, матеріальний реалізм) та адаптована до трансформацій, зумовлених роллю графічних висловів у контексті громадської діяльності (активістські рухи).

Темою XIII Бієнале Графіки, що відбудеться навесні 2023 року в Познані, є „Error” – проблема, яка стосовно мистецтва критикує існуючу реальність як дефектну та недосконалу, пропонуючи замість цього покращення та трансформації в культурі та суспільстві.

Конкурс адресований не лише студентам мистецьких шкіл, а й художникам з Польщі та України віком до 35 років. На першому етапі файли – нарис графічних робіт автора – разом із коротким описом ідеї та техніки виконання необхідно надіслати до 15 лютого 2023 року. Роботи, кваліфіковані журі до другого етапу, слід надіслати за адресою, вказаною на сайті (graphicart.pl). Проекти, номіновані на премію, будуть представлені після конкурсу на виставці, організованій у міській галереї „Арсенал” у Познані та опублікованій у каталозі, що супроводжує виставку.

Регламент конкурсу бієнале за посиланням: https://cutt.ly/d1bnM8g

Деталі на сайті: https://grafikaart.pl/

 

Повернутись назад

Контакти відділу:
вул. Кубійовича, 38, Корпус 1, 3 поверх
тел. 032 2600344,
international@lnam.edu.ua