Програма ЕРАЗМУС+ для викладачів: Каунаський Коледж Університету Прикладних Наук (Каунас, Литва)

вівторок, 02. 05. 2023

Львівська національна академія мистецтв пропонує своїм науково-педагогічним працівникам закордонну поїздку з метою проведення педагогічної роботи викладача в рамках програми «ERASMUS+» в Каунаському Коледжі Університету Прикладних Наук (Литва) у 1 семестрі 2023-2024 н.р.

Участь у програмі можуть брати науково-педагогічні працівники ЛНАМ, які працюють на основному місці праці не менше 5 років.
Перебування в партнерському навчальному закладі триватиме 5 днів; мінімальна кількість проведених дидактичних занять 8 годин.

Перед виїздом закваліфікований педагог узгоджує заплановану індивідуальну дидактичну програму із партнерським ЗВО. Цей пакет повинен містити: мету, завдання та опис змісту, очікувані результати.
Стипендійне фінансування відбувається у партнерському ЗВО.

Кваліфікаційні критерії
1. Знання мови (англійська), підтверджене наявністю сертифікату (не нижче рівня В2), або кваліфікаційним документом отриманим за кордоном (диплом про вищу освіту, науковий ступінь);
2. Наявність вченого звання / наукового ступеня;
3. Наявність індивідуальної дидактичної програми.

Перелік необхідних документів

1. Копія діючого закордонного паспорту;
2. Індивідуальна дидактична програма;
3. Заповнена анкета (взірець додається);
4. Сертифікат володіння іноземною мовою;
5. Мотиваційний лист;
6. Заява на участь у конкурсі.

Документи слід подати до 02 травня 2023 року в електронному варіанті на e-mail obmin@lnam.edu.ua

Рішення по відбору кандидатури приймає Академічна комісія.