Програма обміну у Accademia delle Arti e Nuove Tecnologie (AANT, Італія)

неділя, 05. 06. 2022

Студенти 2, 3 і 4 курсу!

Запрошуємо вас прийняти участь у програмі обміну на осінній семестр 2022-23 у Accademia delle Arti e Nuove Tecnologie (AANT) у Італії (Рим) на умові двосторонньої угоди між AANT та ЛНАМ.

Пропозиція актуальна лише для студентів стаціонару; студенти 4 курсу можуть прийняти участь за згодою завідувача кафедри та декана факультету.

Дедлайн подачі документів : 5 червня 2022
Мова навчання: Italian (B2 Certificate)

Зверніть увагу, подання із запізненням або не відповідні до вимог розглядатись не будуть.

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ ОБМІНУ

1. Академічна успішність: не менше 78 балів.
  2. Володіння італійською мовою на рівні B2

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:

3. Заява;
    Анкета претендента на навчання за програмою обміну, завірена деканом факультету
  4. Сканована копія діючого закордонного паспорта, кінцевий термін дії якого не перевищує 1 рік
  5. Копії документів про нагороди, дипломи (за наявності)
  6. Мовний сертифікат
  7. Портфоліо академічних та творчих робіт
  8. Резюме із зазначенням участі у виставках, олімпіадах, конкурсах, переліком опублікованих наукових статей, отриманих нагород;
  9. Характеристика від завідувача кафедри на якій навчається студент.

Додаткові вимоги AANT:
    1. Володіння італійською на рівні В2
    2. Мотиваційний лист (італійською)
    3.  Фото (3х4)

Будь ласка, надсилайте документи на obmin@lnam.edu.ua

У разі будь-яких запитань,  звертайтеся до координаторів AANT Gianna Angelini international@aant.it   або  Federica Stortiero f.stortiero@aant.it

ВАЖЛИВО:  Університет AANT не виплачує грант.
    Учасник бере на себе всі витрати упродовж перебування на навчанні у AANT.

Відбір кандидатур студентів регламентується «Положенням про конкурсний студентів ЛНАМ на навчання за обміном на підставі двосторонніх угод про співпрацю»

Реалізація академічної мобільності студентів регламентується «Положенням про порядок реалізації права на академічну мобільність студентів ЛНАМ»

Контакти відділу:
вул. Кубійовича, 38, Корпус 1, 3 поверх