Результати конкурсних відборів на навчання у партнерських ЗВО

понеділок, 26. 04. 2021

Вітаємо студентів Львівської національної академії мистецтв, які пройшли конкурсний відбір на навчання у партнерських ЗВО зарубіжжя у 2021-2022 навчальному році:

1. Гринчук Марину, студентку 3 курсу кафедри графічного дизайну – в Академію образотворчого мистецтва у Гданську (Польща) за програмою ЕРАЗМУС+;
  2. Бейзин Катерину, студентку 1 курсу кафедри художньої кераміки – в Коледж мистецтв Університету прикладних наук у Каунасі (Литва) за програмою ЕРАЗМУС+;
  3. Бахмочук Анастасію, студентку 1 курсу кафедри дизайну костюму – в Академію образотворчого мистецтва у Варшаві (Польща);
  4. Бенях Василину, студентку 3 курсу кафедри художнього скла; Наумук Вікторію, студентку 2 курсу кафедри графічного дизайну; Фоміну Софію, студентку 3 курсу кафедри графічного дизайну; Опалинського Тараса, студента 4 курсу кафедри художнього скла – в Академію образотворчого мистецтва імені Є.Гепперта у Вроцлаві (Польща).

Відділ міжнародних зв’язків ЛНАМ