Проєкт Студентської Ради "Ланка" до 75-річчя ЛНАМ

вівторок, 01. 03. 2022
Академії вже 75 років і студенти досі жаліються на відсутність комунікації між кафедрами, а про існування деяких навіть не знають.

Команда проєктного відділу студентської ради подумала і зрозуміла, що треба щось з цим робити.
Тож, презентуємо свіженький проєкт - «ЛАНКА» (@lanka.entertainment)

Метою проєкту є знайомство спільноти академії у режимі онлайн, шляхом створення інстаграм сторінки (@lanka.entertainment) з профайлами наших студентів та викладачів.

Карантинні обмеження вносять свої корективи у ідеї.

Як це буде відбуватися?
Все просто: спочатку заповнюєте анкету https://forms.gle/Y1uzn99raiYXtEyy6 і чекаєте як хтось з команди проєкту з вами зв’яжеться.

Результатом проєкту є формування бази студентів й викладачів з розумінням їх особливих вмінь та знань. Цей проєкт буде підставою залучати певних студентів та викладачів до участі в офлайн заходах, як тільки це стане можливим без перешкод, зважаючи на специфіку окремого заходу.

Щодо тривалості, то анкета буде точно відкрита до кінця березня 2022 року, тож час є)

Чому «ЛАНКА»?
Бо 75-тий рік академії - це не крайній рік, це один із років, але тепер він ніколи не зникне. Буде 86-річчя, але 75-тий зостанеться в ланці днів народжень. І кожен з нас, такий от унікальний, теж є ланкою в історії академії.

Чекаємо ваших заявок!