Факультет образотворчого мистецтва і реставрації

Міжнароднй пленер студентів АМП у Торуні

субота, 25. 05. 2019

З 20 по 25 травня 2019 студенти 1 курсу кафедри АМП взяли участь у Міжнародному преленері "GIARTINO. TRANSIT" в Торуні (Польща), де представили свої роботи (фотографія, відео, об'єкти) у будівлі відділу інтермедіа (Zakład Plastyki Intermedialnej) Університету Миколи Коперніка (УМК), галереї "Nad Wisłą" та галереї "NURT". За час подорожі окрім творчої праці, група зробила презентацію кафедри АМП та ЛНАМ в УМК, мала зустріч з деканом мистецького відділу УМК, відвідала кілька мистецьких подій, зокрема виставку Марини Абрамович "DO CZYSTA / THE CLEANER" (Центр сучасного мистецтва в Торуні), а також міста Торунь, Ґданськ і Сопот. Цей тиждень був дуже насиченим! Для більшості студентів це перша мандрівка за кордон, у Польщу, і вони повернулися збагачені новим досвідом і враженнями, познайомившись зі студентами та викладачами, сучасними тенденціями мистецтва у Польщі, побувавши на Балтійському морі!
Важливо, що цей пленер, став причиною для підписання між ЛНАМ та УМК угоди про співпрацю, що дасть можливість студентам та викладачам організувати спільні міжнародні проекти на різних кафедрах та відділах у Львові і Торуні.
Керівник практики Ярина Шумська (викл. каф. АМП, канд. мистецтвознавства).