Умови вступу

ЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА ТВОРЧИЙ КОНКУРС?

 Інформація для тих, хто поступає на перший курс освітнього рівня Бакалавр

 Реєстрація триватиме до 5 липня.

 Реєстрація проводиться в електронній формі шляхом заповнення google-форми (дивіться фото➡️).
 
Важливі деталі:
 
 У випадку, коли вступник ще не отримав атестат, у формі потрібно прикріпити скан-копію або якісне фото довідки зі школи про планове завершення навчання у 2019 році (цей пункт є обов’язковим)
 
Зразок довідки:
 
  Потік вступник обирає самостійно (обмежень по кількості вступників так той чи інший потік немає).
В одному потоці ви можете скласти творчий конкурс ЛИШЕ НА ОДНУ освітню програму.
 
Заповнення цієї форми є реєстрацією для проходження творчого конкурсу, але не є фактом подачі заяви на вступ.У разі подання заяви на вступ на іншу освітню програму ніж та, що була вказана в даній формі реєстрації, Вам буде відмовлено в участі в конкурсному відборі.
Подання вами недостовірних персональних даних є підставою для відмови Приймальною комісією у допуску до складання вступних випробувань.
 
На творчий конкурс вступник допускається за наявності:
1. заява (дані генеруються з google-форми);
2️. одне фото розміром 3х4;
3️. оригінал паспорту громадянина України.

БАКАЛАВР

Інформація про вступ  

Термін навчання 3 роки 10 місяців

Натисніть на зображення, щоб збільшити.
Рекомендуємо Вам роздрукувати подані зображення. Вони стануть помічними Вам протягом вступної кампанії.

 

БАКАЛАВР (НА БАЗІ ДИПЛОМУ МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА)

Термін навчання 1 рік 10 місяців.

 

МАГІСТР

Термін навчання 1 рік 4 місяці

 

АСПІРАНТУРА

Термін навчання 4 роки

ЄВІ факультет ІТМ

 

 

 ДО УВАГИ ВСТУПНИКІВ ОР МАГІСТР!

028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 034 «Культурологія»

Відповідно до Правил прийому до  у ЛНАМ у 2019 р., особи, котрі планують у 2019 році вступати на навчання для здобути ступінь магістра за спеціальностями  028 «Менеджмент соціокультурної діяльності» та 034 «Культурологія» за денною та заочною формами навчання мають узяти участь у ЄВІ.

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) та єдиний вступний іспит (ЄВІ) – це форма вступного випробування для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра на основі здобутого ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).

ЄВІ – це тестування з іноземної мови (англійської, німецької, французької або іспанської).

 Реєстрацію здійснює приймальна комісія  за допомогою взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують ДП «Інфоресурс» та Український центр.

Реєстрація для участі в єдиному вступному іспиті та єдиному фаховому вступному випробуванні триватиме з 13 травня до 3 червня.

Її здійснюватиме приймальна комісія одного з закладів вищої освіти, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Учасник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.

Під час створення екзаменаційного листка представник приймальної комісії вносить таку інформацію:

 • прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) вступника;
 • число, місяць і рік народження вступника;
 • тип, серія (за наявності) та номер документа, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація вступника;
 • реєстраційний номер облікової картки платника податків вступника (за наявності);
 • дані документа про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань) або дані довідки щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома (для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань)
 • номер(и) контактного(их) телефону(ів) вступника;
 • іноземна мова, з якої вступник бажає складати єдиний вступний іспит (англійська мова або німецька мова, або французька мова, або іспанська мова);
 • інформація про блоки єдиного фахового вступного випробування, які вступник бажає скласти;
 • інформація про необхідність створення особливих умов (код умови) та номер і дата медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о, затвердженою наказомМіністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27 грудня 2016 року за № 1707/29837 (для осіб з особливими освітніми потребами);
 • інформація про населений пункт, у якому (або у передмісті якого) вступник бажає скласти вступні випробування.

Після внесення інформації роздруковує та надає для перевірки вступнику реєстраційну картку. Достовірність внесеної інформації вступник підтверджує підписанням реєстраційної картки. Представник приймальної комісії формує та роздруковує для вступника екзаменаційний листок.

В екзаменаційному листку в спеціально відведених місцях:

 • наклеюється фотокартка для документів (чорно-біла або кольорова) розміром 3х4 із зображенням, що відповідає досягнутому віку вступника;
 • проставляється печатка закладу вищої освіти (приймальної комісії);
 • зазначаються прізвище та ініціали, ставиться підпис особи, яка здійснила формування екзаменаційного листка.

Факт видачі екзаменаційного листка є підставою для опрацювання персональних даних під час підготовки, організації та проведення вступних випробувань відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Для кожного вступника, який отримав екзаменаційний листок, на веб-сайті Українського центру створюється інформаційна сторінка «Кабінет вступника», доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційного листка та РIN-кодом, зазначеним у ньому.

Інформація про пункт тестування, в якому вступник проходитиме вступні випробування (зміну основної сесії єдиного вступного іспиту), зазначається в запрошенні-перепустці, що розміщується на інформаційній сторінці «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ», створеній на офіційному веб-сайті  Українського центру, не пізніше ніж за два тижні до дня проведення вступних випробувань.

Допуск вступників до пункту тестування розпочинається за 45 хвилин та припиняється за 10 хвилин до початку вступних випробувань.

Вступник для допуску до пункту тестування має пред’явити:

1) екзаменаційний листок;

2) документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого вказані в екзаменаційному листку);

3) запрошення-перепустку.

За додатковою інформацією звертатися у Відділ інформації та комунікації з громадськістю УЦОЯО: (044) 486-09-62, zno_info@testportal.gov.ua

 
За довідками звертатись за адресою:
79011, м.Львів, вул. Кубійовича, 38,
+38 097 185-63-66
+38 032 243-74-28
pk@lnam.edu.ua