фонд "Leopolis for Future"

4 грудня 2014 р. у Генеральному консульстві Республіки Польща у Львові відбулось урочисте підписання угоди Львівської національної академії мистецтв із фондом «Leopolis for Future».

Ціллю Фонду «Leopolis for Future» є підтримка професійного розвитку талановитих студентів вищих навчальних закладів Львова шляхом організації для них програми стажування у відомих польських компаніях та установах і надання їм можливості взяти участь в Європейському Фінансовому Конгресі.

В рамках програми стажування «Leopolis for Future» 2015 року 25 найкращих українських студентів, що навчаються в Львівському національному університеті імені Івана Франка, Львівській політехніці та Львівській національній академії мистецтв, проходили стажування, метою якого є продемонструвати кращі практики та розв’язання організаційних, правових і соціальних проблем у сфері бізнес-операцій та самоврядування.

Студенти розпочали свою подорож у червні 2015 року з участі у п’ятому Європейському Фінансовому Конгресі, згодом група направиться в різних напрямках Польщі, напр. — Гданськ, Варшаву, Познань, Плоцьк...

Відгуки учасників 2017р.

 

Борис ГаврилюкЯ проходив  стажування на польській фірмі LPP в м. Гданськ. «LEOPOLIS FOR  FUTURE» - це неймовірна можливість реалізувати свої можливості та вміння. Реальна робота на одній з найпотужніших фірм з виробництва, проектування та продажу одягу. Де основним моїм завданням було проектувати футболки та розробляти графіку для чоловічої лінії одягу бренду «RESERVED» в професійній команді графічних дизайнерів. Це незамінний досвід, нові знайомства, подорожі та робота мрії у світі «fast-fashion». Захоплююче випробування, в якому є складнощі, загадки та адреналін. Після чого приходить розуміння цінності навиків; усвідомлення власних цілей та пріоритетів. Дане стажування для впевнених та розкомплексованих людей, які хочуть щось змінити в своєму житті)), які мусять володіти польською та англійською мовами, працювати в графічних редакторах та орієнтуватись і любити світ «fashion». Основне – мати цілі та бажання, а решта – прийде). У підсумку, я отримав масу вражень, досвіду, пригод та пропозицію перспективної роботи на потужній фірмі. Щиро дякую організаторам та колегам за цю чудову можливість!

Відгуки учасників 2016р.

 

Анастасія АнгеловськаЦе були незабутні 3 місяці! Стажування в LPP дало мені величезну масу абсолютно нового досвіду та вражень. Ми працювали в чоловічому відділі футболок в бренді Reserved та мали змогу взяти участь у всіх етапах створення речей, починаючи від формування клімату для колекції та підбору інспірацій та закінчуючи дизайном самих речей, документуванням та висиланням на фабрику в Бангладеш. Потім ми отримували приклади  наших футболок з фабрики і займалися їх коментуванням та коректуванням. Дуже дружній колектив, високий професіоналізм команди та велике бажання нас чогось навчити мене приємно вразили, а місто просто закохало в себе. Дуже приємно, що в нашій академії є така чудова можливість для студентів.

Василь МалетичЗ червня по вересень проходив тримісячне стажування на фірмі LPP, а саме у центральному офісі у  відділі Reserved, що знаходиться у Гданську. Було дуже цікаво  побачити, як функціонує компанія з багатоміліонним капіталом і відчути себе частиною цього. Я працював графічним дизайнером у відділі чоловічого одягу. І розробляв прінти на колекцію футболок, яка вийде в світ вже наступного року. Це стажування дало мені великий досвід роботи в графічних редакторах та можливість оцінити стаціонарний вид праці. А місто Гданськ  та Балтійське море весь час надихали і зробили літо незабутнім. Радий, що є такі гранти для українських студентів та рекомендую всім обов’язково брати участь.

Каріна ПасєчкаЦього літа я отримала унікальну можливість працювати на цілу корпорацію Grupa AVIVA, це компанія, яка займається страхуванням. Я займала посаду стажера - штатного графічного дизайнера. Не зважаючи на всю комерційність, яка властива страховим фірмам, я все ж отримала гарний досвід роботи. Я працювала у відділі кадрів, що погодьтесь, лякає, адже зовсім ніяк не зв'язано з творчістю, проте я отримувала досить творчі завдання. Пірнула у комерційний і реальний світ з головою. За час перебування у Варшаві, ми з моєю, тепер вже подругою Дашою Руденко, мали невелику нагоду подорожувати. Побачили деякі міста Польщі, а також з'їздили у Берлін на вихідні. У підсумку, можу сказати що це було чудове літо, я зустріла багато нових знайомих і навіть трошки закохалась у Варшаву:) 

Даша РуденкоЦього літа я мала неймовірну можливість проходити стажування у Варшаві в страховій компанії "Aviva" на посаді графічного дизайнера. Я отримала великий досвід роботи в такій великій компанії з клієнтами та різними замовниками, а також в команді з дизайнерами. Я розробляла журнали, буклети, рекламу та фірмові стилі. Це стажування дало мені поштовхи в пошуках себе, дало зрозуміти чим саме я хочу займатися в майбутньому. Я мала честь познайомитись з багатьма цікавими людьми, знайшла нових друзів, які надихали мене впродовж усього стажування. Я вдячна, за таку можливість! Це було дійсно незабутнє літо!

Відгуки учасників 2015р.


Рибак Ганна:
Стажування в Etos S. A. було дуже хорошим досвідом для мене. Вперше працювала в компанії такого масштабу, тому насправді цікаво було влитись в її життя на місяць, а також дізнатись, як все крутиться в великому "світі моди".
Значну роль відіграла і сама локація. Гданськ - чудове місто із приємним кліматом, неймовірної краси старим містом, живими вечірніми вуличками та, звичайно ж, морем.
Цей місяць не тільки з'явиться пунктом в CV, а й запам'ятається мені приємними новими знайомствами, прогулянками по вечірньому Гданську та вихідними біля моря.

Ксенія Жижій: У липні 2015 року я проходила стажування  в центральному офісі Reserved, який є одним з 5 брендів компанії LPP S.A. Це компанія міжнародного масштабу, яка заснована у Гданську та вже понад 20 років успішно працює у швейній промисловості.
До Гданську ми поїхали удвох з Мартою Ференц. Працювали графічними дизайнерами у чоловічому відділі. Команда, у якій ми були стажерами, займається розробкою футболок та принтів для них. Ми допомагали у розробці варіантів до наступних колекцій одягу бренду Reserved. А саме працювали над фото колажами, рапортами на тканини, написами та ілюстраціями.
Хоч я і не навчаюся на графічному дизайні та, для мене особисто, це був дуже цікавий досвід. Я змогла побачити процес створення одягу «від кухні» та деякий час бути його частиною. Сподіваюся, що для Reserved моя робота була корисною.

Марта Ференц: Цього літа я мала можливість стажуватися на фірмі LPP S.A.,а саме — у відділі дизайну чоловічого одягу бренду Reserved. Як для студентки художнього текстилю, я отримала незабутній досвід. Протягом місяця часу, я, разом із графічними дизайнерами Reserved, розробляла графіку (прінти на футболки, рапортні композиції на сорочки, тощо) відповідно до сучасних трендів і вимог маркетингу. Будучи студенткою ЛНАМ (текстиль), робота на фірмі була мені близькою, подекуди незнаною, а часто добре відомою із робіт, які виконувала в академії. Тепер, після стажування, я не можу пройти осторонь людини, яка одягнена у якийсь одяг із графічним принтом. Перше, що спадає на думку — чи це гарна графіка, в якій техніці виконана, як саме її розробляв дизайнер, і щоб сказали про неї дизайнери-графіки Reserved у Гданську. Неймовірна краса міста Гданська, Балтійське море, приязний колектив,який гарно прийняв мене, запам?ятаються надовго, а знання і вміння залишаться на завжди.

Переста Наталія: Компанія Etos S.A керує мережою з 260 магазинів під маркою «Diverse» та «Diverse Extreme Team». Під час стажування я займалась розробкою друкованих матеріалів (інструкції та ін.), принтів для жіночих футболок та документацією до них. Я отримала унікальний досвід та дізналась про етапи створення продукту від ідеї до полиць магазину. Не менше емоцій залишило чарівне Тримісто та звісно ж, море. Дякую за чудову можливість).