Події відділу міжнародних зв'язків

19  Вересень Вівторок

Зустріч зі студентами, що пройшли на навчання за програмами обміну

19 вересня 2017 року (вівторок) о 15.00 в приміщенні музею ЛНАМ (головний корпус, 2 поверх) відбудеться зустріч зі студентами, які пройшли конкурсний відбір і навчатимуться у 2017-2018 навчальному році за Програмою обміну у партнерських ВНЗ Республіки Польща.

 

Детальніше »

18  Вересень Понеділок

Обговорення та підсумок проекту Станіславу Виспянському

18 вересня 2017 року від 11.00 до 15.00 в Актовому залі ЛНАМ відбудеться обговорення та підсумок проекту, присвяченого відомому польському митцю Станіславу Виспянському, за участю директора Міської бібліотеки м. Глівіце (Республіка Польща).  У рамках проекту заплановані: лекції про творчість Станіслава Виспянського; майстер-клас стосовно творчості Станіслава Виспянського (проводить випускниця мистецького відділу Сльонського університету в Цєшині Марта Франсковяк).

Запрошуємо на зустріч студентів, викладачів та працівників Академії.

 

30  Березень Четвер

Зустріч "Можливості програми Erasmus+"

 о 14.00 в Актовому залі ЛНАМ Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно із ЛНАМ проводить інформаційний день «Можливості програми ЄС Еразмус+ для ВНЗ та студентів, випускників, викладачів та адміністративного персоналу».

Детальніше »

13  Березень Понеділок

Семінар щодо програм обміну у партнерських ВНЗ

13 березня 2017 року о 15.00 в галереї ЛНАМ відбудеться семінар щодо навчання студентів за програмою обміну у партнерських ВНЗ зарубіжжя на підставі двосторонніх Угод про співпрацю.

Детальніше »

06  Березень Понеділок

Conservation and REstoration Conference 2017 in Warsaw, Poland

The conference will take place on the 11-12th May 2017 at theFaculty of Conservation and Restoration of Works of Art of the Academy of Fine Arts in Warsaw, Poland.

Детальніше »

08  Листопад Вівторок

Лекція ректора Варшавської академії мистецтв проф. Адама Мияка

8 листопада 2016 року о 10.30 в приміщенні музею ЛНАМ відбудеться лекція ректора Варшавської академії мистецтв професора Адама Мияка на тему власної творчості та творчих здобутків студентів Варшавської академії мистецтв.

Детальніше »

06  Листопад Неділя

Виставки графічного конкурсу «Індекс Маріуша Казани»

6 - 7 литопада 2016 р. відбудетьсся відкриття виставкових проектів в рамках щорічного конкурсу "Індекс Маріуша Казани".

Детальніше »